Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Conosok, Hogyan találhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seniiiiiiiii kérdése:

Conosok, Hogyan találhatom meg ha a nevét se tudom?

Figyelt kérdés

2020 Téli Conján találkoztam egy fiúval. Nagyon aranyos dolgokat mondott nekem de én nagy zavaromban alig tudtam megszólalni, pedig nagyon szívesen beszélgettem volna vele! Azóta is magam ostorozom, hogy miért nem mukkantam meg vagy valami. Nem tudom se a nevét, se azt ,hogy hány éves se semmit nem tudok róla, de mégis szeretném megtalálni őt.

Igen tudom kicsit nyálas😂

Ismertek akár Fb-on akár instán olyan oldalakat/csoportokat ahol tudnék írni? Vagy már semmi esélye,hogy megtaláljam ? Veletek már történt hasonló? És nektek sikerült megtalálni az illetőt? Ha igen akkor hogyan? Nagyon megköszönném a válaszokat!



2020. jan. 5. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Így sehogy. Majd a következőn esetleg megkeresed.
2020. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors választ 🙂
2020. jan. 5. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon szerintem vannak con csoportok bár nemtudom mennyire tolerálnák az ilyen kiirást! Jó volt a con egyébként? 😀
2020. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen köszi remekül éreztem magam! Te?

És ne értsétek félre kérlek! Ezt a kategóriát nem én választottam, vagy valamit nagyon félre nyomhattam😅 szerencsétlen vagyok 😂 de biztos nem ide akartam írni a kérdést

2020. jan. 5. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
MondoConosok van Mondocon közösség csoportokat ajánlom. Utóbbiban szerintem nem lesz gond, ott láttam már sok mindent :D de esetleg az adminoknak/moderátoroknak megírhatod, gond-e. Illetve instán storyban ha megjelölöd a @mondo_hq-t (a mondo hivatalos insta oldala), ők is lehet, megosztják :)
2020. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*MondoConosok vagy Mondocon közösség, bocsi, mikor elküldtem, akkor láttam, hogy elírtam :D
2020. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!