Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, egy nő hogyan mosolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy nő hogyan mosolyogjon rátok? Nyitott/csukott száj? Mit gondoltok akkor, ha egy számotokra csúnya nő mosolyog rátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

"Ez a személy gúnyolódik rajtam" (Ha nem ismerem)


"Oh, mit reagáljak erre, mit várnának el tőlem?" (ha ismerem)

2020. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó jel, ha látszódnak a fogai teljes szélességben. Ehhez egy enyhe szájnyitottság is dukál. Gyakorold a tükröd előtt és rájössz.

Csúnya nő előttem nincs, tehát mindegyiknek szívesen veszem a mosolyát és visszamosolygok, köszönök.

2020. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon tini kategóriás kérdés így... 😃


De amúgy nyilván pszichológiai oldala lehet neki. Ha látszik a fogad, az jobb, szimpétiakeltőbb, de nem kell nyitva lennie a szájnak ehhez annyira, hogy belerepüljenek a bogarak. Mosolynál is furcsa, ha tetteted, de inkább ez, mint egy búvalb•szott arc. És idővel tényleg meg tudsz tanulni mosolyogni belülről. Én javaslom, hagy kamuzd a mosolygástbátran, mindig 🙂


Örülök, ha mosolyognak körülöttem az emberek. Remélem tényleg boldogok 😇

2020. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hallottam, aki járt Távol-Keleten (Indonézia, Laosz, Mianmar...). Ott az utcán férfiak-nők mosolyogva köszöntötték öt (persze, nem a legnagyobb járdaforgalmi csúcs idején, hanem amikor alig-alig voltak a járdán emberek). Hazajött, ő is megpróbált mosolyogni az emberekre, kollégáira, amikor találkoztak. Erre megkérdezték tőle, hogy mi baja van, hogy úgy vigyorog, mint az árpacipó (pedig csak mosolygott). Felhagyott a mosolygással.
2020. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!