Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olasz férfii! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz férfii! Szerintetek mennyi esély van rá, hogy összejön a találkozó?

Figyelt kérdés
Két éve megismertem egy olasz srácot egy budapesti szórakozóhelyen, nagyon jól éreztük magunkat együtt, nagyon kedves volt, tisztelettudó és a tenyerénhordozott. Csóknál több nem történt közöttünk, hazakísért és másnap hazarepült Olaszországba. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, szerettünk volna találkozni de sokat dolgozik, főleg hétvégente. Én ugyan többször voltam azóta Olaszországban, de főleg délen ő pedig északi, de akkor is mindig írt, hogy eljönne hozzám pl. Nápolyba, pedig tőle tényleg nagyon messze van. Egyszer megbeszéltük, hogy találkozunk, amikor éppen egy északi városban szálltam meg egy napra, de meg kellett műteni a térdét, így sajnos nem tudtunk. Jövő hónapban viszont megyek Milánóba (hozzá ez van legközelebb, nekem pedig repülővel a legkényelmesebben elérhető város), közösen egyeztettük le az időpontot is, hogy együtt tudjunk lenni pár napot. Egyedül megyek, azért, hogy végre együtt legyünk. Szerintetek tényleg el fog jönni? 22 évesek vagyunk mind a ketten. Főleg olyanok véleménye érdekelne akik már voltak hasonló szituációban, illetve volt szerencséjük (vagy nem szerencséjük) olaszokkal randizni. Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 6. 04:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Jajj, Bogaram, egy olasznak akkor se higgy, ha kérdez. Az írásodból is látszik, H kifogása az bőven volt eddig is. Ők nem úgy veszik a hűséget, megbeszélt dolgokat, mint a magyarok. Kedves, szerethető népség, de enyhén szólva elég lazák. Téged biztos nagyon szeret, meg még vagy négy másik lányt is.
2020. jan. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy csalódjál, hogy mégse jön el!
2020. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha el tudja intézni, hogy az ottani csajának ne legyen gyanús, hogy pár napig veled van programja, akkor biztos elmegy. Nem azért, mert olasz, hanem azért, mert akinek fontos valaki, az nem kifogásokat keres, amiért nem tud találkozni, hanem ő is keresi az alkalmat.
2020. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Vao, irt hogy eljonne? En erted elmennek akar Vietnamig is. Pedig az aztan tenyleg messze van tolem!


Latod? Ennyibe telik ezt leirni. Nem faradtsag. Te meg olvasod, es boldog vagy tole. De majd amikor Vietnamba mennenk, akkor nekem pont arra az egy nap mandulamutetem lesz, es pont nem fogok tudni megse menni.

Kesobb ha tenylegesen hazhoz jössz, akkor par dugas elintezheto.

De csak ha nagyon eroskodsz.

De lehet ket menet utan lesz egy hirtelen felmerült problemam, ami miatt ott kell hagyjalak. De majd irok szepeket.

2020. jan. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Ki tudjaaa
2020. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként olyan vicces, hogy egyes lányoknak az rögtön elutasítás, ha a férfi kicsit nem az ideáljára hasonlít, egy kicsit hallgatag, vagy nem tetszik az orgánuma. De ha a világ másik felén lakik...aaa az nem probléma. Nem hiszem el, hogy M.on-n nincs egy srác se, aki neked bejön.
2020. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy Napolyba azért nem tudott eljönni hozzam mert addigra mire irt én már a hajón voltam úton Palermoba. A terdet tényleg mutottek láttam róla képet a kórházban. És úgy tűnik hogy nincsen baratnoje, tekintve, hogy pár barátját is ismerem és közülük akiknek van mindegyiknek van fent valahol képe a baratnojevel. Azért meg várok hasznos valaszokat, de azért koszonom!
2020. jan. 7. 01:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy, hogy igaz-e, amit írt neked. A lényeg, hogy ha érdekelnéd, akkor 2 ÉV(!!) alatt szakított volna rád legalább egy hétvégét, keresné az alkalmat, hogy találkozzatok, nem pedig a kifogásokat, hogy ne. Brühühü hétvégente dolgozik? Nem tudom, mások hogy vannak vele, de a legtöbb ember ki tud venni két nap szabadságot, ha egy rég nem látott ismerősével akar találkozni, akivel lehet, hogy utána hónapokig, évekig nem láthat majd személyesen. Sőt, aki igazán szeretne találkozni, az még egy repülőjegyet is tud venni, hogy eljöjjön hozzád (és nem csak hiteget, hogy majd jön, már veszi is a jegyet, hanem ténylegesen meg is teszi), nem a kifogásokat keresi, ha nem a lakásába mész, mint egy ingyen prosti, hanem mondjuk egy órát kellene utaznia, hogy láthasson (miközben te egy másik országba is hajlandó voltál elmenni miatra). Belehallucinálsz egy kapcsolatot egy szórakozóhelyi csókba, közben lehet, hogy te voltál a huszonötödik random magyar csaj, akit lesmárolt az utazása alatt.
2020. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatokat kértem, nem véleményt! Nem jegygyurut akarok tőle, és nem is kepzelem azt, hogy kapcsolatban vagyunk. Egyébként tőle függetlenül is elutaznek, ahogy eddig is rendszeresen tettem, de így osszekotottem a két dolgot és a kérdésem arra irányult, hogy ilyen teren mennyire megbízhatóak az olaszok, a sztereotipiakbol kiindulva vagy éppen azokat megcafolva. Nem magamról kertem véleményt és szerintem semmi rossz nincs abban, hogy esetleg újra találkozom egy külföldi ismerőssel, akivel eddig is tartottam a kapcsolatot.
2020. jan. 7. 07:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak köztük hűségesek, de elég sok a szoknyapecér. Nekem 5 évig csapta a szelet egy olasz férfi, de nem vagyok a távkapcsolatok híve. Meg szeretem a szenvedélyt, de mindent a maga idejében. Ő pedig csak a vonzalmát hangoztatta, ezáltal hitelét vesztette a szememben. Meg eltűnt időközönként. Ha a találkozás került szóba, akkor a lakására hívott, ami nálam felejtős, mert egyértelműen szexre megy. Valószínűleg otthon családja volt. A sokadik elutasításom után vette a lapot. Pedig be kell vallanom, nagyon jó pasi volt. De általában, ha valaki/valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem véletlen.
2020. jan. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!