Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy megismerkedtem egy lánnyal. Nagyon csinos, aranyos, nehezen nyílt meg, de minden alkalom után volt előrelépés. Azóta összejöttünk, másfél hónapja vagyunk együtt. A szülei kedvelnek, azóta találkoztak a szülők is. Általában ha együtt vagyunk akkor általános dolgokról dumálunk kivel mi volt, meg hasonlóak. Én szoktam mesélni még régebbi dolgokról, ami törtent velem. Többnyire ezek vicces dolgok. Szóval magamat adom, de sokszor csendben van ő és csak néz, mosolyog és olyankor nem tudom alig jut valami az eszembe. Ilyenkor mindig mondok valami szépet amit tényleg úgy gondolok, nem csak hogy mondjak valamit. Vagy még ölelgetni szoktam. Amúgy olyan ő, hogy simán elvan csendben. Csak most kezdem érezni, hogy hirtelen nem tudok más vicceset mondani a múltamból és nem szeretném, hogy egyhangúak legyenek az együttlétek. Múltkor például alig történt valami amiért kicsit kezdtem aggódni, általános dolgokról beszéltünk, persze volt ebben is poenkodás. Ez mellett szeretek kedveskedni, figyelni a másikra. Magától rakott ki képet már rólam. Mire figyeljek, hogy jól működjön? Magamat adom csak azért félek kicsit, mert vannak ezek a csendek, nincs úgy téma és ő nem kezdeményez sokszor csendben van.
2020. jan. 6. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell állandóan pofázni. Főleg ha ő egy csendesebb, nyugodtabb típus. Lehet csókolózni, összebújni, filmet nézni, sakkozni, sétálni. Neked nem kell non-stop sztorizni, valószínűleg ő sem igényli ezt.

Ráadásul ha 3 nap alatt mindent elmondasz, akkor később végképp nem lesz témátok.

Oszd be az erődöt bajnok!😊

2020. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*erődet (javít ez a hülye telefon)
2020. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig mondanod valamit
2020. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz unalmas kapcsolatot, akkor nem szabad ilyenben maradni
2020. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a lánnyal, örülnék neki ha működne hosszú távon. Volt nagyon beszédes állandóan agyaló barátnőm, hát attól mentsen meg a jó Isten
2020. jan. 6. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ölelkezzetek, csókolózzatok, szeretkezzetek, ha zavar a csend!

Vagy csináljatok programot, nézzetek filmet, sorozatot, stb... Ne aggódj ezen! Egy pár néha csak elvan egymás mellett akár és mást-mást csinálnak, mondjuk az egyik olvas, a masik telefont nyomkod vagy tévézik, de mégis ott vannak egymás közelében egy érintésre vagy pár gondolatra, ha kell.

2020. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!