Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata a "csakalkalmi.hu" oldallal? Mennyire reális?

Figyelt kérdés

Folyton jönnek az üzenetek a lányoktól, mióta regisztráltam, de a válasz viszont ugyebár rendes énzbe kerülne... megéri? Úgyértem ezek valós lányok vagy csak pénzkicsalás aka

rna lenni?



2020. jan. 6. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismerem, de így a leírás alapján egy pénzcsaló kamuoldalra utal.

Szerintem olyasmi lehet, mint a megdugnad.hu

Ott is jobbnál jobb fotók meg csábító dumák vannak, kb mint a mesékben, aztán persze majd 500 Ft egy sms, de persze neked 5 percenként küldik a "csajok" :D

Valójában lehet nem is nő írja, csak egy operátor jó kis órabérért...

Te meg bele se gondolsz, hogy minden egyes sms majd 500 Ft-odba került!

A csajok képein a zöld pötty jelzi ha kamu a profil és a piros pötty (100-ból 1 ha van olyan) ami nem kamu, csak mondjuk lehet egy pénzes lány hirdet valójában...

Az általam említett oldalon így van...

2020. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez kamu oldal lesz: az ilyen társkerső oldalakon nők ritkán kezdeményeznek.
2020. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Messziről ordít, hogy ez kamu!
2020. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még Tinderen is csak a legritkább esetben írnak a nők. Pedig ott még annak az esélye is fennál, hogy igazából normális kapcsolatot keresnek. Szóval biztosan kamu az oldal. Normálisabb alkalmi partnert kereső oldalakon sem írnak a nők, sőt alig regisztrálnak ilyen helyekre. Viszonylag kevés nőből veszett még ki a tartás annyira, hogy ilyen oldalakra felmenjenek szexért, ráadásul még ők írkáljanak.
2020. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gublug ***** válasza:
100%

Kivancsisagbol regeltem egy ilyen oldalra h lassam h mukodik.

Ramirt egy csajszi klassz keppel. 2 uzenetet valtottunk mert a 3. mar fizetos lett volna.

De kepkeresessel rakerestem a neten es egy orosz erotikus-kepeket keszito csajszit azonositott.

Tehat bem o volt a kepeb lathato csaj.


:-/

2020. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el, lehúzás.

Ha megkeresel privátban,ajánlok esélyesebbet.

2020. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Én "véletlenül" kerültem vele kapcsolatba, vagyis hogy alapból nem ezt kerestem, csak láttam egy fotót csajról, asszem a napiszar az internet pöcegödrén, és ott kirakták a linkjét. Úgyhogy a kíváncsiság győzött, odakattoltam. Közölte, hogy addig semmit, míg nincs regi. Mondom legyen. 3perc alatt alkalmi e-mail megcsinálása, azzal felreg. Még meg sem néztem, amit akartam, 3 olyan csaj "írt" rám, hogy azonnal, és csakis velem szeretne megismerkedni, aki normál esetben lehet, az utcán nem szólna hozzám. Az aranyásó playmate csajjal asszem mindent elmondtam. Talán, egy Ferrarira rákacsint, de nem egy egyterűre, mint ami nekem van.XD Szóval írtam vissza, ki vagy, és mit akarsz. Kövi üzenet, mintha "nem is látta volna", iszonyat tettszem, azonnal írjak, hogy hol, merre talizzunk. Írom, hogy ok, de nem válaszoltál a kérdéseimre. (Nem mintha alapból nem tűnne fel, hogy előre megírt auto válasz érkezik:D), "ugye te is várod már a talizást?;)". Akarok írni egy menjetek az any@tokba, azzal szórakozzatokot. Erre írja, hogy ez már a 3ik, ez már fizus lessz. Kiröhögtem, oldal kireg, tilt, gép felgyújt stb. XDXDXD TOTÁL! Kamu.XDXDXD
2020. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gublug ***** válasza:
Nekem rendesen valaszolt a csajszi, figyelembe vette amit irok.
2020. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Operátor írkál. Ráadásul nem is sok, max. 2.

A válaszok gyakoriságából és sorrendjéből kitalálható.

A találkozásig is elmennek, persze tuti nem lesz ott az "illető", de amíg eljuttok idáig a kifogáshegyet legyőzve, addig tuti adsz nekik vagy 10000 et.

Nem véletlenül nem lehet elérhetőséget megadni, ráadásul célozgatnak mindig, hogy ott beszélgessünk minél többet, és hogy ő is fizet érte, meg neki megéri stb...

Egyértelmű lehúzás "legálisan", bizonyíthatatlanul.

2020. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!