Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen kocsival csajoztok/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen kocsival csajoztok/pasiztok? Jól beválik?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Suzuki Vagon R. Nekem bevált csak jót mondhatok róla. Nem egy ferrari de a csajoknak bejön.

F33

2020. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volvo S40-em van, mert illik a személyiségemhez. Eddig akiket szállítottam vele, dicsérték, tetszett nekik. De nem ezzel csajozok, hanem szimplán amikor arra kerül a sor, hogy menjünk valahova, ezzel jelenek meg. Addig szóba sem hozom, nem kell olyan nő, aki ez alapján dönt.
2020. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is tudtam, hogy a kocsimmal pasiznom kéne, ez új. Toyota Corollám van, nagyon szeretem, tökéletesen bevált (nem a pasizásban).
2020. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szimpla 7-es BMW.:)

De sajnos csak 2008-as.

2020. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Multivanom van és a nők imádják. Nagyon kényelmes, jól lehet kilátni belőle,automata, ha éppen aludni akarunk benne akkor átalakítható a belseje pillanatok alatt és hátul teljesen le van sötétítve. Volt olyan barátnőm aki az első randikon már vezetni akarta annyira bejött neki.
2020. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En ezzel szoktam:


[link]

2020. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
15 éves G astra. Nekem nagyon bevált, mindenki utána fordul. Igaz, csak azt nézik, hogy milyen kocsinak van olyan hangja, mintha egy traktor és egy varrógép szerelemgyereke lenne. De azt mondják, hogy az első lépés felkelteni a lányok figyelmét, az pedig 100%-ban megvan.
2020. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
BMW i8
2020. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor már nagyon nagy baj van, ha valaki kocsival csajozik, meg az íz elég nagy baj, ha a lánynak ez szempont! Csajozni biciklivel kell, vagy gyalog, ha valakinek megfelelsz úgy, akkor az, hogy van kocsi, az már csak egy plusz, ami megkönnyíti a közlekedést, vagy a közös programokat, de ne az legyen a legfontosabb, hogy van-e kocsi, meg milyen. Ezt pedig úgy írom, hogy nekem van, sőt tavaly nyáron 2 is volt.
2020. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
# 9/9 - Így van jól beszélsz
2020. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!