Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan zavar engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar engem?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy lánnyal. Holnap lesz a 3. randi. Én már az első találkozás után nem beszéltem senkivel. Mivel nagyon tetszett nekem.

Tinderre unaloműzésként fel fel lépek. Inkább csak nézegetem kik vannak fent. Senkire nem írok rá.

Ugye látom h ki milyen távolságra van tőlem. Így azt is látom h a randipartnerem minden nap fellép, mert egyszer a munkahelyi távolságot írja, egyszer a lakhelyét. Nem minden nap változik ez, szval csak ritkán van ott fent.

Jogosan zavar, h ő továbbra is használja? Persze lehet hogy csak ő is unaloműzésképpen. Hány randi kell, h valaki már ne foglalkozzon mással? Tudom hogy ez személyfüggő, de nektek mennyi?



2020. jan. 9. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem jogos és nőjön már mindenki ki ezekből. A randi az ismerkedésről szól. Amíg az emberek csak ismerkednek, addig másokkal is ismerkedhetnek. Nem kapcsolatban vannak, hanem egyedülállók.
2020. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

ööö nem jogos

személy szerint, akkor állok le, ha meg is beszéltem már a másikkal, hogy akkor járjunk

és az nem szimpatikus, mikor valaki így kisajátítani akar, mikor nem is biztos korántsem, hogy néhány randi alapján akarok is tőle bármi komolyabbat

2020. jan. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem. Fűvel fával randizgattok, miközben minden randipartnerrel próbáljátok elhitetni, h kell nektek. Addig amíg meg nem találjátok a legmegfelelőbb embert. Szerintetek ez így jó?


Ha valakivel találkozom akkor egy találkozó alapján is el tudom dönteni hogy szimpatikus vagy sem, ha az akkor találkozom még vele, ha nem akkor nem vesztegetem az időt vele. Szerintem ez így korrekt, ezt várom el mástól is és én is így cselekszem. Furcsa h ti nem így látjátok?!

2020. jan. 9. 03:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem miért zavar hogy tinderezik ha te is tinderezel? Lehet ő is ilyesmin dilemmázik otthon. Egyébként ha az ember neten ismerkedik annak meg van a hátránya. Például ez is.

Én ha randizom valakivel akkor senki mással nem találkozgatok de amúgy se keresek direkt párt. Szóval eleve csak azzal az egy emberrel randizom akit valahol megismertem és megtetszett. Nem a randin döntöm el tetszik e.

2020. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Még kapcsolat sincs de már megy a hiszti..komolyan ember szedd már össze magad 🤦🏻‍♂️
2020. jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Én is ugyan így voltam 😂 2 randi tali után,oda voltam a csaj ért,volt 2 lány akivel össze jártam el hajtottam őket erre most meg egy sincs 🤦🏻‍♂️😂
2020. jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jogos, szerintem össze illetek.

Én személy szerint, a második randi után, nem nem lépek fel, hanem törlöm is magam, én úgy gondolom így korrekt, ha látja a nő, akkor neki is sokat elárul...

Bármikor lehet regisztrálni, előfizetni, pár perc alatt.

A másik fél mit csinál, az a szíve joga, az alapvető bizalom mindenkinek jár, azt kell tudni megbecsülni és magasabb szintre építeni.

2020. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem amíg nem kezdtek el komolyabban randizni, addig ezzel nem kéne foglalkozni. Még csak 3. randinál tartotok.. miért ne ismerkedhetne?
2020. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

"Ugye látom h ki milyen távolságra van tőlem. Így azt is látom h a randipartnerem minden nap fellép, mert egyszer a munkahelyi távolságot írja, egyszer a lakhelyét. Nem minden nap változik ez, szval csak ritkán van ott fent."


Az megvan, hogy a távolságát mindenhogyan kiírja függetlenül attól, hogy belépett-e vagy sem? Ha úgy állítja be, hogy látszódjon, akkor kiírja akár belépett, akár nem. Ha meg úgy állítja be, hogy ne látszódjon, akkor nem látszik akkor sem, ha épp használja.


Amúgy meg nincs igazad. Pont úgy beszélsz, mint valami kontrollmániás. Valóban, két randi után már látom, hogy szimpatikus-e. De neked ennyi elég egy kapcsolathoz? Annyi, hogy szimpatikus? Még nem is ismeritek egymást, max alap dolgokat tudtok egymásról. Ez pedig igen kevés a komolyabb elköteleződéshez.

2020. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

"Fűvel fával randizgattok, miközben minden randipartnerrel próbáljátok elhitetni, h kell nektek."


Kiváncsi lennék, hogy a kemény két randi alatt mi mindennel próbálta elhitetni, hogy kellesz neki. Mesélj. :D

2020. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!