Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szörnyű randi? Az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű randi? Az első randin pukizott egy óriásit. A többi lent.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival válás után. Nagyon jól éreztem magam a társaságában. Minden jól ment. Mozizas kávézás. Lett is volna második randi is. De totál gusztustalanul amikor hazakisért pukkantott egy óriásit. Nem tudom magam túltenni rajta. Nem azért mert nem tudta tartani hanem meg is magyarázta...sőt a figyelmemet is felhívta rá hogy mit csinált (nem mindha nem lehetett volna hallani és érezni). Most meg van dobbenve hogy nem talalkozom vele másodjára. Én képtelen vagyok megmondani neki hogy azért mert az orrom alá fingott. Szerintetek ezt én reagálom túl vagy adni kellene neki még egy esélyt?
2020. jan. 10. 19:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán hiszem el, hogy direkt az orrod alá pukkantott! Nem tudta tartani, ez van, veled nem történt meg soha? Na, ezt sem hiszem el!
2020. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj de a volt ferjed nem fingott elotted soha? Valoszinuleg jol erezte magat es elengedte. Most vicc, hogy viccelodik vele, de ha majd egyutt eltek nem az lesz veletlenul?
2020. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
En nem adnek uj esélyt. Nem hianyzik egy paraszt otthonra.
2020. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
28%
Olyan vicces, ahogy valami földesúri kegyként próbálod beállítani a második randit, mintha ezt egyedül te osztogathatnád. Pedig bogaram az a rideg valóság, hogy a te korodban elvált nőként ennyi az értéked. Ha nem tetszik, talál majd más nőt, te meg társkeresőzhetsz tovább.
2020. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Hacsak nem szándékos volt, elég gáz hozzáállás ez a részedről.
2020. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha az illető valami olyasmit mondott volna, utána hogy "Úúúú, bocsi, ez így nagyon kellemetlen, nem szokott ilyen történni, tök kínos." akkor most nem lenne itt a kérdés. A baj azzal van, ahogy az illető kezelte a helyzetet és ha a kérdező úgy érzi, hogy nem megfelelő volt a reakció, akkor nem számít "túlreagálásnak".
2020. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kijött neki véletlenül és csóri nagyon gázul (szó szerint :D) érezte magát és emiatt próbálta elvicceskedni. Sokan reagálnak így ha zavarban vannak. Ez a legvalószínűbb magyarázat.

Gondolom emiatt kiábrándultál, ami érthető, mert az első alkalmakkor olyan misztikus és idilli a másik, és ebbe nem illik bele nyilván egy büdi fingás.

Azonban szerintem emiatt még nem kell valakit végleg ignorálni, ha amúgy jó volt vele. Gondolj bele, te is ugyanúgy működsz, mi lett volna fordított helyzetben?

De nyilván te tudod, te érzed. Viszont nemtudom hogy mennyire lesz könnyű így ismerkedni, ha egy puki miatt ejtesz valakit aki amúgy rendes pasi.

2020. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
49%
Ez legyen a legnagyobb bajod vele.
2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%

"magyarázta...sőt a figyelmemet is felhívta rá "


Jól tetted. Képzeld el, milyen igénytelen suttyó lehet.

2020. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%
Köszi meg volt a ma esti hahota 😂😂😂😂😂
2020. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!