Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova mennétek első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mennétek első randin?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok a pasi akivel ismerkedek 37 mondta hogy én választok programot. Ti hova mennétek?

2020. jan. 10. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Talán jó lett volna bővebben leírni, hogy hol laktok, mik a lehetőségek.

Én szívem szerint a tengerpartra mennék első randira, ha közel lenne hozzám.

2020. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Kávézó.
2020. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Olyan programot tudnék elképzelni, ahol tudtok nyugodtan beszélgetni. Szóval sétára szavazok, egybekötve egy ebéddel vagy kávéval (vagy bármilyen más itallal).
2020. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Séta, esetleg kávézó, ha cudar az idő.
2020. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha budapestiek vagytok, akkor Altair teaház, nagyon hangulatos, kellemes hely, keress rá, szerintem ott bárki szívesen randizna :)
2020. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen korkülönbséggel sehova. Főleg, ha még programot sem tudsz kitalálni egyedül, te nagylány.

24n

2020. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Ekkora különbséggel el nem mennék vele sehova.


Egyébként normális randin kávézóba, úgy, hogy legyen utána terv folytatásra, ha jól alakul (pl. séta a környéken).

2020. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Ahol vannak emberek. Ilyenkor még kell ügyelni a biztonságra.

Illetve olyan hely legyen, ahol lehet beszélgetni is. Jó, ha aktív programot választasz. Egy jó falmászás pl. 🙂

De ha a személyiségedhez a múzeumlátogatás illik, akkor az is jó. Bár ez hosszú program, ehhez jó ha már van előismeret.

És persze a többi sablonos dolog... kávézó, rgy ital, cukrászda, vagy csak séta a parkban. Ezek is jók.

2020. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!