Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőt nem csókol meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt nem csókol meg egy pasi a 3. randi után, akkor a csajnak már automatikusan az jön le ebből, hogy a pasit nem is érdekli?

Figyelt kérdés
Pl: adott egy olyan nő, aki a pasinak nagyon bejön minden téren, de a pasi nem akarja elszúrni, vagy túl nyomulósnak tűnni és megkapni a sablon szöveget, hogy "biztos neked is csak arra kellek", és ezért még 3. randin sem csattan el az első csók köztük. Ilyen esetben csajnak az jön le, hogy pasit nem is érdekli?

2020. jan. 13. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Egy mamlasz. Az első randin a csajok nagyrésze leszopott a kocsiban. Udvarolhatsz neki közben mással dug.
2020. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ennek semmi köze ahhoz hogy hanyadik randin csattan el az első csók. Azok akik már az első randin vagy a másodikon mindenáron csókolózni akarnak nekik nincs rendben az önbizalmuk. Ezért akarnak visszajelzést a másiktól.

Én pl kifejezetten nem szeretek idegenekkel csókolózni. Nekem a csókhoz kell egy vonzalom illetve ismernem kell a másikat. Ez pedig nem jön meg egy két óra beszélgetés alatt. Ott maximum annyi h szimpatikus-e és hogy szeretnék-e vele továbbra is találkozni...

Persze ez csak az én véleményem. Más lehet másképp gondolja


30F

2020. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, sőt ha valakit nem hívsz randira 2 nap után akkor már nem vagy férfi.
2020. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!