Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti vagytok úgy férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vagytok úgy férfiak, hogy látjátok, hogy bejössztök egy csajnak, de ö nektek nem jön be csak félig meddig, de mégis találkozni akartok vele, mert jólesik az egótoknak a rajongás?

Figyelt kérdés
Tehat emiatt nem hagynátok ki a nöt , mert rajong értetek . Ti érte nem .
2020. jan. 13. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért találkozom vagy lógok valakivel, mert jól esik a rajongása. Ha valakit nem bírok, nem bírom elviselni a közelemben. Ha valaki nem jön be, mint nő, de haverként igen, akkor találkozom vele, mint haver.
2020. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én máááá' sok pin***át hagytam a pi*csába, hiába jössztem be nekik.
2020. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem jöszünk be egymásnak testileg vagy csak egyoldalú a dolog az még nem jelenti azt h a személyes értékeit figyelmen kivül kell hagyni és akár egy életreszóló barátság lehetőségét veszni kéne hagyni.
2020. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó , hogy figyelmen kivul kell hagyni belsö értékeket , hanem csak annyi volt a kérdés , hogy egóhizlalásért akartok e kalandot
2020. jan. 13. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ez szemétség lenne. Igen, tapasztaljuk, hogy a nők viszont csinálják
2020. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Jössztök e káromkodni e?!
2020. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!