Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanság miért megy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság miért megy annyira nehezen a férfiaknak a kezdeményezés?

Figyelt kérdés

Nőként többször is tapasztaltam már, hogy bejövök egy férfinak aztán mégsem szólít meg. Miért van ez?


L28


2020. jan. 14. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert gondolom rohadt sokat csalódott már és úgy van vele, hogy neked se kellene. Manapság sok férfi látja azt, hogy állandóan a hülye külső a legfontosabb egy nőnek.

Lehet nem érezte magát elég jó képűnek, hogy leszólítson.

2020. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

biztos túl jól nézel ki vagy kihívó vagy és nincs elég önbizalmuk hozzád


persze az sem segít, hogy pl. munkahelyi környezetben ha a nőnek nem jön be a próbálkozás, felnyom munkahelyi zaklatásért és kirugnak...

2020. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem atom kiábrándultság van. A férfiak között atom versengés megy, a nők kényük kedvük szerint válogatnak, és semmit sem kell tenniük érte. Aztán ilyen nőkért meg minek tőrje magát az ember, hogy ne legyen egyedül. A megcsalásokat meg az elutasításokat meg még akkor nem is említem meg, mert az mindkét nemnél megy. Kiábrándultság van.
2020. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

56% Ja mert neked biztosan nem számít a külső...álszentség. Csak kb 1000 kérdés szól itt is arról, hogy kövér férfi vékony, csinos barátnőt szeretne, meg az átlagos lány az a modellt jelenti.


Kérdező, én azt vettem észre, ha egy férfit tényleg érdekel egy nő, akkor bizony kezdeményez.

2020. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem állunk sorba pofonokért.🙂

Az állandó visszautasítás nem felemelő érzés. Főleg úgy hogy se külsőre, se belsőre nincs nagy hibám.

31/F

2020. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Én meg azt tapasztalom, heti szinten kezdeményeznek nálam. 22N
2020. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, amikor 10-ből 9 nő visszautasít akkor az embernek elmegy a kedve az ismerkedéstől, és sajnos ezzel elszalaszt olyan lehetőségeket is, amit amúgy kihasználhatna.
2020. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még arra, hogy te is kezdeményezhetsz?


Nincs szabály se törvény, hogy a nőnek nem lehet.


Tedd félre az egód.


Emiatt sok nő nagyon sok normális férfit kerülhet el...

2020. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek több oka van. A férfiaknak a szép nők kellenek, ők pedig nem csak a külsejük miatt beképzeltek, és nagyképűek hanem azért is mert számtalan férfi odáig van értük és emiatt nagy a konkurencia. Sok az önbizalomhiányos férfi aki elégedetlen magával.
2020. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és a visszautasítás, és a kudarctól való félelem sem segít. Nem minden férfi született nagyképűnek, és magabiztosnak. Sokunknak vért kell izzadni hogy elérjük azt a mentális állapotot ami más férfiaknál nevelésből, vagy genetikából jött.
2020. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!