Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon eltérő személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon eltérő személyiségű emberek között lehet jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ismerekedem egy férfival, aki teljesen más személyiségű mint én, bőbeszédű, harsány, míg én zárkózottabb vagyok. Lehet ebből jó párkapcsolat?
2020. jan. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Próbáld meg akkor, ha vonzódsz hozzá.

Általában az hasonló személyiségu emberek között jó a kapcsolat, mert kevesebb a vita, hasonló a hozzáállás egy adott szituációban.

Viszont rengeteg ellenpélda is van.

2020. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Az ellentétek vonzzák egymást.
2020. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Csak ez működhet. 2 otthonülő vagy 2 harsány kiöli egymást.
2020. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

működhet nagyon jól, ilyenre is van példa, de azért az átlag inkább mégis az, hogy nem a szöges ellentéteddel fogsz hosszú távon jól kijönni

én egyszer voltam ilyesmi kapcsolatban és bár jól kijöttünk, működött az ellentétek vonzák egymást dolog is, de elég hamar rá kellett jönnöm, hogy ez hosszú távon nem fog működni, mert fárasztó folyton kompromisszumot kötni mindenben és a hozzáállásunk is elég eltérő volt a dolgokhoz, ami szintét nem segített

előtte azt hittem amúgy, hogy ez milyen jól működő dolog, hiszen majd kiegészítjük egymást, de hát nem így volt


de amúgy lehet köztetek működne, nem lebeszélni akarlak, ez csak a saját tapasztalatom

2020. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!