Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyám tönkre akarja tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám tönkre akarja tenni a kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal fél éve, de 3 hete jöttünk össze. Amikor otthon felhoztam a témát hogy bemutatom, anyám ki volt akadva. Nem engedi meg hogy feljöjjön hozzánk a lány, csak akkor ha bemutat Ő is a szüleinek. Szerinte a lány feladata hogy elsőnek mutasson be a családjának. És nem aludhat itt mert azzal az Ő életét befolyásolnám és neki kell alkalmazkodni a bnőmhöz. Teljesen mértékben ellene van a kapcsolatomnak, még azt is meghatározza h maximum 1xjöhetne fel hozzánk egy héten:S Nemtudom mit tegyek, nem értem hogy lehet így gondolkodnia egy szülőnek:S Nagyon rossz érzés, mert félek hogy elveszítem ezért a lányt. Remélem valaki tud segíteni pár tanáccsal, előre is köszi.
2008. nov. 19. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha anyukad ennyire ellenzi, akkor eloszor tenyleg mutatkozz be a lany szuleinek, es utana mutasd be anyukadnak is a leanyzot. Hadd, hogy beszelgessenek kicsit, talan akkor anyukad velemenye is megvaltozik rola. Vagy ha meg igy sem valtozna, akkor esetleg apukaddal beszelj a dologrol/tesoddal/rokonnal aki van olyan viszonyba anyuddal, hogy esetleg hatni tudna ra. Ha meg igy sem sikerul jobb belatasra birni anyud, akkor pedig nem tudtok tobbet tenni, mint hogy nem jarkaltok fel egymashoz. Ha mar jo ideje egyutt lesztek, akkor biztos valtozni fog a helyzet otthon is.

Remelem valamennyit segitettem, udv.

2008. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura...képzeld el h 20 éves lány vagyok 3 barátom volt és minden kapcsolatomat anyum tette tönkre!! Ők nem jöhettek ide..mert akkor neki kéne hozzájuk alkalmazkodni,az meg milyen dolog h én futok a fiúk után!! szóval azt mondta amig otthon lakom nekem nem lesz senkim..azt garantálja!! Szóval ez van...teljesen meg tudak érteni ha tudsz rá hatni,vagy vki más próbálkozzatok....én már feladtam h valaha is legyen vkim!! :(
2008. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Kettesben élünk anyámmal, minden téren megbeszélünk mindent, de ebben valahogy régimódi vagy nemtok mit mondani rá. Köszi a segítséget:)

2. válaszolónak: Köszi neked is a választ, rem. egyszerer nálad is megoldódik és nálam is ez a probléma.

2008. nov. 19. 22:04
 4/5 anonim válasza:
100%
te vagy az egyetlen fontos ember az anyukád életében. nem akar osztozni rajtad a csajoddal. fél hogy vele már nem fogsz annyira törődni, és hogy ő magányos lesz. beszéld meg vele hogy ez bántja-e és mond meg hogy ettől nem kell fénie.
2008. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Köszi a hozzászólást, megpróbálok vele beszélni erről:)
2008. nov. 23. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!