Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti össze jönnétek vagy komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti össze jönnétek vagy komolyan vennének egy ilyen férfit?

Figyelt kérdés

Össze ismerkedtem egy 34éves pasival, akivel elkezdtem randizni, és nem törölte magát facebookos társkeresői csoportokból, se a badoorol, és a telefonján a csajokról készült képeket be rakta kukába de nem törölte onnan ki mondván majd törli. És azt állította azért nem törölte magát a társkeresőkről mert ott csak nevetni szokott az írásokon, és a badoon meg csak cseveg és ennyi és őt nem zavarná ha én is fent lenné és nem akarja magát törölni mert szerinte nincs abban semmi és neki fontos a szabadság és nem szereti ha valaki bárhogyan is birtokolni akarná mert ő utálja ha valaki meg akarja szabni neki mit lehet mit nem.

Aki így gondolkodik az szerintetek meg felel egy kapcsolatra vagy inkább felejtős?

És azt mondta sose csalna meg mert ő gerinces és sok pofont kapott az élettől és azóta ha valakivel össze jön a rosszat nézi benne hogy hamar kiderüljön és ne szívtörése legyen. És állítása szerint ő gerinces és ha mással lenne el mondaná de furcsállok pár dolgokat és nem tudom kihasználna e vagy se.



2020. jan. 27. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem érdekelt hogy akivel randizgatok meddig, hogyan, kikkel mit csinál, hány kép van a telóján, ilyesmik. Igaza van, ne birtokold, ti nem jöttetek össze, csak szerinted! De miért nem keresel mást, ha nem tetszik valami?
2020. jan. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert rá kérdeztem hogyha mi randizgatunk akkor mi járunk vagy mire számítsak azt mondta nem tudja mert sokszor még égete magát, de ha komolyan fog venni akkor se változtat semmin se mert ő ilyen és kész.
2020. jan. 27. 02:26
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként mondom, hogy ez egy pszichopata az ostobább és átlátszóbb fajtából. Javaslom kövesd a példáját és nézd benne a rosszat, majd vedd észre és állj tovább, különben neked lesz szívtörésed.
2020. jan. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért tűnik szpichopatának?

És akkor ő ezzel a viselkedéssel az jön le hogy össze akarja tőrni a szívem?

2020. jan. 27. 03:30
 5/13 Fruzs33 ***** válasza:
56%

Én női változatban vagyok ilyen.

Nem vagyok pszihopata,és buta sem,ahogyan az előző válaszoló írta a férfi változatra.


Én sem szeretem,ha korlátozni akarnak a szabadságomban,illetve ha nem adják meg a kellő magánszférát nekem.

Azt sem szeretem,ha megszabják,hogy mit csináljak.

Viszont úgy gondolom,hogy felesleges dolgokkal foglalkozol.

Ha azt mondta,hogy sokat csalódott,akkor hagyj neki időt.

Kell neki is az,hogy tudjon bízni egy olyasvalakiben,akivel nincsen ellentapasztalata.

Viszont ebből kifolyólag,hogy ezt mondja,nem hinném,hogy köztetek lesz valami,ha mégis,akkor az a türelmednek köszönhető.

Sok sikert!

2020. jan. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Hmm...érdekes, én ha párt keresek egy ilyen oldalon, akkor én törlöm magam(eddig mindig így volt) amint találok komoly párt. Képeket szintúgy!

Ha szereted is ez a normális akkor inkább ilyen párt keress, ne olyannal ragadj le aki a megismert nők képeit trófeaként őrzi...

2020. jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt figyeld, hogy mit csinál, ne azt, amit mondd. Meg ha hazudós, akkor felejtős.
2020. jan. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem jönnék össze ilyennel. Eleve olyannal sem, aki facebookos ismerkedős csoportok tagja, párszor kéretlenül bevettek ilyenekbe az ismerőseim és nagyon alja színvonalú volt az összes, tele primitív tahókkal és tinirbcokkal.


"És azt mondta sose csalna meg mert ő gerinces"

Mondani bármit lehet. Akár aközben is mondhatná, hogy három másik nővel szervezi a randit. Akkor is elhinnéd neki?

2020. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én is sokat csalódtam és igen jó is lenne, meg nem is,mert zavar benne pár dolog de nem tudom hogy jó-e lenne nekem és bízzak benne vagy se.
2020. jan. 27. 07:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már rosszul kezdődik...
2020. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!