Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ha írok egy pluszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha írok egy pluszos nyitó szöveget, a csajszi beszivecskézi de nem ír vissza az mit jelent?

Figyelt kérdés

Írtam egy szerintem objektíve is jó nyitó szöveget, beszivecskézte hajnalban kb. azonnal, de nem írt vissza. Jó volt, de nem elég jó amit írtam? Elég fullos csaj, gondolom ilyen 100 match-es, de intelligensebbnek is tűnt az instája alapján.

21f



2020. febr. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt, h van neki jobb, akivel aktívabban chatelget. De azért te se vagy "olyan rossz" ezért egy szivecske meg belefer az idejéből rád. Illetve talonban is kell valakit tartani.
2020. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert még többet kell fizetned,azt jelenti.
2020. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy igazából? Nem írt vissza, kuka.
2020. febr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Az elő se fordulhat, hogy dolgozni ment ahol nem tud irkalni?
2020. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

"egy pluszos nyitó szöveget"...?


"Duplaplusz jó!" - tiszta újbeszél.



Ez a "szívecskézés" kb. az ikszdézés mai formája lehet, tehát nem jelent és nem is ér semmit.

2020. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tetszik neki a szöveg, de van másik pali.
2020. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!