Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted Valentin nap előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Valentin nap előtt az emberek komolyabb erőfeszítéseket tesznek, hogy találjanak párt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Valentin napon depresszióba esnek a magányos, szingli emberek.
2020. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont annyira érdekel ez a nap, hogy azt hittem hétfőn lesz.
2020. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik cikinek éreznék, ha a Valentin napot egyedül töltenék, így megpróbálnak összehozni valamit akkor is, ha sejtik, hogy utána nem lesz belőle semmi komoly. Én speciel nem látom értelmét, ha van párom, a magunk módján megünnepeljük, ha meg éppen nincs, akkor tökmindegy, olyan nap, mint a többi.
2020. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Van aki csak jót nevet a dolgon, mert már megint duplájára ugrik a sok gagyi ajándékboltos bevétele, mert pár hülye azt hiszi, hogy a fogyasztással igazolhat egy érzelmet. Nesze neked gesztusok amik többet érnek a sok kacatnál.
2020. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát kétlem hogy csak azért mert van ilyen nap bármi is változna, a virágárusok bevételén kívül.


ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy karácsony előtt komolyabb erőfeszítést tesznek e az emberek hogy higgyenek jézusban

2020. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szingli vagyok és egyáltalán nem érdekel a valentin nap. Nem változtat a viselkedésemen.
2020. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, hanem a meglévőeket b×k át sorozatosan egy szál virággal, csokikával, majd áprilisban megy a szétválás.
2020. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos vannak erre irányuló próbálkozások
2020. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Szingli vagyok és lássanak csodát nem vagyok depressziós:D

Van életem, barátaim, dolgom, programom.

Az egész valentin nap amúgy is egy túlmaterializált hülyeség ami csak a bizniszről szól (nem a szingli-egyesek szerint létező- sértettség mondatja velem, ha lenne párom se ünnepelnem).

2020. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem.
2020. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!