Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivánom a párom, de még sem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivánom a párom, de még sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Decemberben volt egy fertőzésem, amitől nagyon nagyon fájt az együttlét. Mivel fajt sokszor ki is száradtam már az együttlét elején. Ez ki lett kezelve, de még sem nedvesedek be azota. A páromat kivanom, a szexet kivánom. De egyszerűn mikor neki kezdek elkezdek stresszelni hogy eléggé benedvesem e. Sokat beszélgettünk már erről,nagyon óvatos, sokat izgat stb de egyszerűen ráparázok arra hogy benedvesedek e eléggé.

Gondolom ez olyan, mint a csávoknál hogy feláll e nekik.

Hogy a francba tudnám túl tenni magam rajta? Világ bajnok volt koztünk a szex,de december ota kb szenvedés. Nem fáj már,de sokszor erzékeny, mert annyira be akarok nedvesedni hogy nyilván nem sikerül...


2020. febr. 16. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikosìtó??
2020. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikosito valoban es vannak olyan keszitmenyek amik helyi erzestelenitok is
2020. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen a síkosító, ha csak ennyin múlik használjátok bátran. Szimplán annyi lehet a probléma, hogy ráparázol.
2020. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok én!
2020. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kiprobaltunk párat de csíptek amikor volt ez a probléma. De mint az állat. Hányibgerem lett meg folyt a könnyrm annyira csippet ott lent. Azóta nen merem azt sem...
2020. febr. 16. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne sima sikositot vegyél, nem tudom Mo-n mi elérhető a témában én vagisilt használok, ez minden égető érzést megszuntet. Az elején kellemetlen, csíp, de 10 percre ra mar jo. Ha mast nem akkor huvelyszarazsag elleni krem (belso hasznalatra). Ezek nem csokkentik az ovszer hatekonysagat. Ha óvszert hasznaltok mindenkeppen próbáljátok meg a latexmenteset es ha megvolt az egyuttlet irany pisilni.

Nekem ezek segitettek, sajnos aki hajlamosa candidara es anugy is erzekeny bore van annak nem egyszeru a szex. Ha candid volt es mondjuk hormonálisan vedekeztek lehet erdemes atallni mas modszerre

2020. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyflórádat helyreállítottad a kezelés után? Ha nem akkor mindenképp próbáld ki a protexin gyinophilust. Hidd el sokat fog segíteni, csak vegyél hozzá tisztasági betétet.
2020. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!