Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a csaj szivatott vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj szivatott vagy tényleg unalomból Tinderezett?

Figyelt kérdés

Elbeszélgettem vele,majd átmentünk facebookra,hogy ott folytassuk a beszélgetést.

Utána szóba hozta,hogy barátjával volt vásárolni.

Én azt hittem hogy valami csaj barátjával,de utána kiderült,hogy a pasijával volt.

Erre ledöbbentem,mert Facebookra is az volt kiírva,hogy egyedülálló.

Azt mondta,hogy van pasija és Tindert csak unalomból használja.

Vajon tényleg párkapcsolatban lehet és csak unalomból Tinderezik vagy szerintetek elvesztette az érdeklődését és bekamuzta hogy pasija van?


2020. febr. 16. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten? Nem hullara mind1. Nem akar semmit, te meg szepe tovabbiteralsz es nem pazarlod ra az idodet, energiat, de legfokeppen figyelmet nem adsz neki.
2020. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder olyan kb mint a GYK, csak (kamu) képekkel. Tele van unatkozó trollokkal.
2020. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senki sem fogja tudni megmondani neked. Ahhoz ismerni kellene a lányt. Mindkettő lehetősége fenn áll. De egyik esetben sem érdemes folytatni ezt az ismerkedést. És igen, sokan unalomból ismerkednek.
2020. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha van is pasija, valószínűleg nem gyakoroltál rá olyan hatást hogy elgondolkodjon a lecserélésén, tehát mindegy :/
2020. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Én nemrég töröltem magam Tinderről. Híg fos az az app. Hülye kvák csitrik gyűjtőhelye. Hiába matchelsz van hogy vissza se írnak. Egy csajtól megkérdeztem mivel foglalkozik aztán törölt szó nélkül, pedig eléggé leadtam az igényemet mert fejre olyan volt, hogy lemegy a bányába, feljön a rém bszod...
2020. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!