Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne a reakciótok ha a randi végén ez a beszélgetés hangzana el?

Figyelt kérdés
A lánynak bejönne a pasi, nagyon, erre utalna is egy kedves mondattal. A pasi azt mondaná, hogy nem tetszetek neki külsőre, de mivel ő sokkal fontosabbnak tartja a belső értékeket-melyekben ti nagyon rendben vagytok-így folytatná veletek. Összejönnétek vele?

2020. febr. 16. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném az őszinteségét és megmondanám, hogy velem nem lesz több randi. Hagyok esélyt annak, hogy olyannal találkozzon, aki tetszik neki külsőleg és belsőleg is.
2020. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy harmonikusan működő kapcsolathoz igenis fontos a külső vonzalom, ha ez nincs meg, akkor mi lesz a szexuális életetekkel?

Külső + belső = egy kerek egész

2020. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Ha valakinek nagyon padlon van az onbizalma lehet osszejonne egx ilyen pasival, az egészséges csak menekul az ilyenektol

2020. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Majd bejövök másnak.
2020. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Voltam olyan sráccal együtt aki külsőre nem tetszett, de a belső értékeit szerettem

Sajnos nem müködött így sokáig a dolog

2020. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezt már közölte srác, randi végén. Nem lett második randi.
2020. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kösz, nem kérek belőle. Nem akarok olyan emberrel lenni, aki nem tart vonzónak. Nyilván tudom, hogy nem vagyok egy Palvin Barbara, de azért van olyan, akinek bejövök. Nem akarok egész kapcsolat alatt azon gondolkodni, hogy vajon kiről fantáziál, miközben velem van.
2020. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uh velem egyszer tinikoromban volt ilyen. Megmutattam neki merre van a kijárat. Utána még éveken keresztül irogatott, de azt sem néztem meg, hogy mégis mit. Én egy ilyennel biztos nem jönnek össze. Sőt én se mondanék senkinek ilyet..
2020. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nulla empátiás készséggel rendelkező pasitól nem lehet várni semmi jót, még rövid távon sem, nemhogy hosszún... Felejtős. Megmondanám neki, hogy ez esetben hagyjuk egymást.
2020. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!