Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek milyen volt a legdrágáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a legdrágább randitok?

Figyelt kérdés
Mennyibe került? Mi lett a vége?
2020. febr. 16. 20:40
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
64%

Egy itteni csajhoz elmentem Győrbe, teljes hétvégére. Az egész egy randi volt, technikailag. 130k összköltség, viszont a szex valami elképesztően jó volt.


Azóta mindenhol bannolt XDDD

2020. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az exasszonyt elvittem kávézni még egyetemista korunkban. Lett második, harmadik és sokadik randi is, majd házasság, 2 gyerek és válás.



16 millát vitt magával, a gyerektartás pedig 120e Ft/hó.


A legdrágább randim volt, bár elmaradt volna...

2020. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mert nem jegyzem fel mennyit költök egy randin. Aki ezt megjegyzi és feljegyzi, annak számít csak a pénz.

Annyit tudok, hogy meghívtam pizzázni meg fagyizni, volt hogy vettem neki finomságot séta közben.

Én vagyok a lány amúgy, és mindog visszahívjuk egymást.

2020. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
#2 :DDDDDDDD
2020. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
2-es, miért csináltál 2 gyereket olyan nőnek, aki nem dolgozott?
2020. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Olyan 70-80k körül, szállással, vacsival, mindennel.
2020. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nő vagyok, igy legtöbbször a férfiak állták a randikon a vacsorát, még ha fizetni is szerettem volna.


Vacsi es desszert osszekotve szerintem 30-40 euró körül lehetett egy szemelyre a legdrágább helyen.


Illetve egyszer a randipartnerem lefoglalt egy apartmant éjszakára, és nem engedte hogy beszálljak, szerintem kb. max. 100 euró lehetett fejenként a 2 nap, mondjuk probáltam kompenzálni, hogy vacsikor meg én fizettem.


Hogy mi lett a randi vége, sosem fügött attól, hogy mennyibe került a randi. Jól esett a figyelmesség, de ha egy fagyira ültünk volna be, az sem befolyásolta volna a randi kimenetelét.

2020. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Elutaztam Olaszországba 1 hétre egy sráchoz, akivel a nyáron ismerkedtem meg. Akkor talán 60-70 ezerbe került, de már régebben volt.
2020. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Hmmm... A legdragabb randim (ami egy napos, nem utazas) az olyan 200ezer körül volt, vacsi, bor, pezsgő, taxik, belepők, ital, ilyenek. Mikor utazni viszek valakit az million feletti. De soha nem sajnálom a holgyre a pénzt, én még az az úriember tipus vagyok, kihalo félben vagyunk úgy veszem észre.
2020. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
9 te inkább hülye vagy, hogy milliókat szórsz ki randikra már bocs :D
2020. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!