Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végleg elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akivel a találkozásaink alatt minden szuper volt, teljesen egy hullámhosszon voltunk. Egy idő után közölte, hogy szeretné, ha komolyabbra fordulnának a dolgok, de én úgy éreztem, hogy korai, szeretném még jobban megismerni.

Azóta nem találkoztunk, egyszavas válaszokat ír, ha egyáltalán ír és szerintem tovább lépett. Lehet ebből a helyzetből még kihozni valamit?

32n



2020. febr. 16. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha komolyan érdekel egy nő és nem csak megfarkalni akarom , akkor nem hisztizek be mint egy kisgyerek, ha időt kér mert meg akar ismerni.
2020. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem elrontottad, csak mások vagytok ilyen téren. Ez is egy viszonylag fontos opció, és ő úgy érezte, hogy ez így neki nem megy. Bár, ezt leírhatta volna, a szó nélküli eltűnés extrém dürhő dolog.
2020. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1


Szerintem itt nem "behisztizett", hanem simán csak továbblépett. Ez két külön kategória. Persze a lényegen nem változtat, csak a "behisztizés" az más, az akkor lett volna, ha ezen őrjöng napokig-hetekig meg könyörög meg taktikázik meg ilyesmik.


Kérdező, ő amúgy mennyi idős? Ha veled egyidős akkor elég tahó, ha viszont 10-15 évvel idősebb, akkor sajnos azt kell javasoljam, hogy fiatalabbakkal kezdj legközelebb, mert az idősek általában sietnek. Gondolom ott már megy az "ütött az óra" hozzáállás.

2020. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ő 33, tehát nagyjából egy korosztály vagyunk.

Igen, de nem értem, hogy miért nem lehet elmondani, hogy mi a véleménye ahelyett, hogy érdektelenül válaszol és mondvacsinált okokkal lemondja a találkozókat. Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés lenne ez 30 fölött.

2020. febr. 16. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből nem nagyon lesz már semmi sem. Kérd meg, hogy találkozzatok, mert egy fontos dologról beszélnél vele. Itt rákérdezel, hogy ki mit gondol az egészről, és ha igen, akkor folytatás, ha nem, akkor meg jobb a különválás.
2020. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szúrtad el. Jogod van hozzá, hogy e rohanj be kapcsolatba, ha neked az a tempó túl gyors. Max ő szúrta el, ha nem képes várni még egy kicsit.
2020. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


Szerintem mind a ketten találnak majd a saját tempójuknak megfelelőt. A figura egy szintén nem lacafacázós nőt, a kérdező pedig egy megfontolt, nem fejjel a falnak rohanó férfit. Egyikük sem elítélhető a tempója miatt. Egyedül a szó nélkül eltűnés ami egyértelműen negatív dolog. A kérdező is túl fog lépni ezen, csak mivel ő egy lassabb, megfontoltabb ember, így a csalódást is lassabban dolgozza fel.

2020. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem elege van a női hülyeségekből. Magamból kiindulva, most valószínűleg azt hiszi, hogy te is csak hülyíteni akarod, mint a legtöbb csaj. Húzni az idejét, és az energiáját. Ez ugyanolyan jellegű tapasztalton alapuló feltételezés, mint ahogy a nők szokták élből hülyének nézni az összes pasit pl. társkeresőkön a sok hü*ye miatt.
2020. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, hogy vette a fáradtságot és válaszolt.

#7-nek külön köszönet, mert rávilágítottál a lényegre. :)

2020. febr. 17. 00:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kár a gőzért, ő fejben már máshol tart.
2020. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!