Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok randi végét jelentené,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok randi végét jelentené, ha a randipartneretek mással szemezne?

Figyelt kérdés
Ha randi közben elkezdene szemezni mással,akkor nektek az volna az utolsó randi?
2020. febr. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Előttem? Igen, mert megalázó.

Viszont amíg nincs kapcsolat, mindenki addig randizik másokkal, amíg akar szerintem. Ha az ember egyszerre egy emberrel ismerkedne, még az egyébként is lassú párkeresés további évekre tolódna ki. Ha van valamiféle döntés arról, hogy komolyan vesszük egymást és úgy randizunk, hogy együtt vagyunk, akkor meg már megcsalás.

2020. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

1X jártam így.


Az étteremben a lány elkezdett flörtölni a pincérsráccal.

Úgy tettem, mintha nem venném észre, simán kirendeltem vagy 60-ért kaját, meg italokat, majd amikor végeztünk, közöltem, hogy kimegyek TAXI-t hívni. Többet nem mentem vissza, és le is tiltottam minden honnan. >:)

2020. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mással szemezne úgy, hogy az én időmet rabolja, az biztos, a pofájábs lokném amit eszik vagy iszik!
2020. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már rászánom az időmet, akkor rám figyeljen, ne másfele tekergesse a fejét.
2020. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen a végét.És nem azért,mert megalázó.Randirol beszélünk,nem kapcsolatról,tehát még nincs semmi elköteleződés,ennek ellenére azért elvár az ember egy színvonalat,egy normális magatartást. Egy randira azért megy az ember,hogy a másikra figyeljen,hisz az a cél,hogy jobban megismerd a másikat.Ha nem jövök be neki nincs gond.Elbúcsúzunk ,és menjen utána szemezgetni.Én sem azért megyek oda,hogy jó rálátásom legyen a szembenlévő asztalra, hogy nézelődjek a pincércsajok után,meg szemezgessek.Az ilyen ember az én szememben bunkó,határozatlan,ide-oda kapkodó,és felszínes.

Tehát sztornó

F

2020. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!