Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen randiba? Mégis mi a cél?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 30 éves férfit. 2x randiztunk. De nem volt csók meg ölelés sem. Inkább ismerkedünk,baratkozunk. Elhívott szaunázni. Ti elmennétek? Nekem bejön, de azért ezt egy kicsit morbidnak tartom. Ha már hónapok óta egy pár lennénk akkor azt mondom oké. De így. Hiába jön be szerintem ez gusztustalan húzás volt tőle.
2020. febr. 17. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Meg akarja nézni hol mennyire vagy gömbölyű
2020. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, csak ő fürdőbe hívott második randira. Mondtam, hogy nekem az egyelőre korai, de bármilyen más programra szívesen elmegyek vele (mozi, kiállítás, kirándulás stb.). Ezután eltűnt.
2020. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Meg akar fektetni aztán lelép lehet.
2020. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ja vigyázz vele. Perverz
2020. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne rosteld rakerdezni h miert. Utana mondd meg neki h inkabb mas program legyen. Ha eltunik aklor had menjen. Ne felj tőle mit reagal!
2020. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt ilyen h masodik randin lementunk a Balcsira. De csak a meleg miatt meg azert mert nyár utolso napja volt. Vicces volt mikor bekente a hatam...vissza kellett fognom magam nehogy ramasszak,foleg h elotte hosszabb ideig nem volt senkim. Meg bizar is h még nem csokoloztunk de mar a testem simogatja.egy idegen "napozokrem bekenes" címszó alatt.XD
2020. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le akarja csekkolni az alakodat. Ha Neked kínos, akkor még ne menjél bele ebbe.
2020. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Tulkombnálod a dolgot!!!!! "gusztustalan húzás"? Veled valami NAGY!!!! baj van.
2020. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy elmennék. Fürdőbe hívtak egyszer második randira, nagyon jól éreztük magunkat és végre nem egy szokványos vacsora-séta-stb volt. Én élveztem.

31N

2020. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!