Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már majdnem együtt vagyunk. 2 hónapja ismertem meg, nagyon sokat beszélgettünk, utána elkezdtünk tálálkozni. Szinte mintha már együtt lennénk. Bemutattuk egymást egymás családjának stb. Mindig meglep valamivel, minden nap elmondja, hogy szeret és hiányzok neki. Volt már róla szó, hogy együtt vagyunk-e, de én azt mondtam, hogy nem tudom. Ő meg annyit válaszolt, hogy szerinte igen. Olyan mintha félne lépni. Tegnap hülyéskedtünk és mondta, hogy szerinte jobban járnék ha találnék valaki mást, mert vele nehéz lenne és nem akarja elrontani az életemet. Ezt vajon mire mondhatta? Kérdeztem de annyira nem mondott semmit csak, hogy hagyjuk és szeret.

2020. febr. 19. 00:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok, Ő pedig 22 éves.
2020. febr. 19. 00:41
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Ezt csak ő tudja, de ez egy bődületes vészjel. Lelkileg kiegyensúlyozatlan, mentálisan megtört vagy problémás emberek szoktak valamiért "figyelmeztető jelet" adni ilyen formában, talán hogy mélyítsék a kötődésüket az adott személlyel (sajnálatot és bűntudatot ébresztenek benned, közben összezavarnak). Az is általános, hogy viccelődésnek álcázzák és téged állítanak be hülyének, hogy miért veszed komolyan.


Csak annyiba gondolj bele, hogy te mondanál-e olyat annak akivel együtt szeretnél lenni és jól is alakult eddig minden, hogy "hagyjuk, túl nehéz eset vagyok és elrontanám az életed". Ez se nem normális, se nem egészséges.

2020. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha te azt mondtad, nem tudod, ő meg azt, hogy igen, te is bizonytalan vagy. Te is félsz lépni, nem beszélve arról, hogy megkérdezni, hogy miért mondta.. Mi lenne, ha őszinték lennétek egymáshoz?
2020. febr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Stratégia játékot játszotok egymással?

Milyen kapcsolat ez?

Kínos bevallani valakinek valamit?

2020. febr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Úgy látja, hogy te még bizonytalan vagy, így elkezdett lerázós lenni."jobban járnál ha találnál valaki mást" Döntsd már el hogy mit akarsz tőle.

Két hónap nagyon kevés idő. Sajnos a pasik ilyenkor szoktak borítani mindent amikor már a nő belemerült a kapcsolatba.

2020. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Megkérdezi együtt vagytok-e, lerázod azzal hogy nem tudod aztán panaszkododsz hogy ő bizonytalan..


Ügyes.

2020. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!