Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen párba álltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen párba álltam egy 10/10-es lánnyal?

Figyelt kérdés
Olyan lánnyal álltam párba, akiről eddig csak álmodtam, persze külsőre. Most viszont nem tudom mi tévő legyek.

2020. febr. 20. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ne félj, élőben 5/10-es lesz csak.
2020. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, viselkedj vele úgy mint bárki mással.
2020. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is felraktam magam 10/10-es nőként. Ne éld bele magad túlságosan.
2020. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy párba álltál még nem jelent semmit, lehet vissza sem fog írni, esetleg megakad a beszélgetés pár mondat után.

Persze ne legyen igazam.

2020. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, nem élem bele magam. Lehet inkább fel sem veszem vele a kapcsolatot, mert csalódás lesz a vége :/
2020. febr. 20. 13:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért még ne tervezd az esküvőt. Lehet vissza sem ír. Én nagyon sok pasival álltam párba, utána szanáltam még, csak annak írtam vissza, aki igazán bejött.
2020. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Csak akkor lesz belőle csalódás, ha bármit elvársz tőle. Attól, hogy nem vársz el, még felveheted vele a kapcsolatot.

2020. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na, látod, pontosan ez a bajod, amiért nem találtál barátnőd magadnak:


Felvetted a kudarckerülő magatartást.


Persze, nem mondom, hogy minden zörrenésre ugrani kell, de tessék megtenni a szükséges lépéseket.

Benne van a pakliban, hogy csalódás lesz a vége? Benne. EZ van, ezt a békát le kell nyelni... aztán megkeresni a saját felelősséget, picit csiszolni magadon, majd tovább menni.


Legrosszabb esetben úgy jársz, mint volt munkatársam, szintén párba állt egy nővel tinderen... aztán amikor elhívta randizni a leányzót, az küldte neki a "szolgáltatási tarifalistát" :D

2020. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megpróbálom mégis. Mi vesztenivalóm van?
2020. febr. 20. 14:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!