Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen témákkal lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen témákkal lehet elérni nálatok azt hogy ha pl. Áthívok magamhoz egy lányt és nem az a szándékom hogy egyből kufirc legyen hanem hogy ismerkedjünk, akkor ne unatkozzon hanem tartalmas beszélgetés/élmény legyen?

Figyelt kérdés

Ugyanis azt vettem eszre hogy nagyon hamar tudtok unatkozni egyik pillanatrol a masikra ami valahol ertheto,hiszen teljesen mar a legtobb teruleten a fiu-lany erdeklodese,de hogy megis milyen tippeket adnatok ami ezt a gatat megtudna szuntetni?

Koszonom a valaszokat elore is!


2020. febr. 27. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert lakasra hivod, ha ismerkedni akarsz? Menjetek el randizni elobb.
2020. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Utazás

- hol járt már a másik

- hova szeretne még eljutni

- melyik hely volt a kedvence

- élménybeszámolók


Sport

- ő mit sportol, én mit sportolok

- van-e már valamilyen eredménye a dologban


Irodalom/filmezés

- én mit szeretek, ő mit szeret

- mit gondol egy adott műről és/vagy annak megítéléséről

- foglalkozik az ágazattal


Hobbi

- mivel tölti szívesen az idejét

- van-e köztük olyan, amivel komolyabban tervez-e


Ezekről tudnék órákat beszélni, de ez csak én vagyok. Mindenki más, más témák érdeklik. Ami valaki számára unalmas, az lehet a legérdekesebb megint más számára.


Azt viszont érdemes tudnod, hogy amennyiben az adott lánnyal nem ismeritek egymást túlzottan (a kérdés alapján ez a helyzet), akkor kétlem, hogy szeretne egyből felmenni hozzád. Az első pár randin érdemesebb valamilyen programra elmenni, hiszen ezek által is jobban megismeritek egymást, de mégiscsak kötetlenebb és valószínűleg jobban is fogjátok érezni magatokat.

19/L

2020. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A téma az tőletek függ. Lehetőleg olyan legyen, ami érdekli a lányt, ő is hozzá tud szólni. Pl ha nem látta a Star Wars filmeket, ne beszélj róluk órákig. Túl elvont dolgokról se beszélj, pl a szakterületed részleteivel, amihez nem ért. Egy gyakori hiba a férfiaknál, hogy csak magukról beszélnek. Kérdezd a lányt is, hagyd, hogy beszéljen. Mindenki szeret magáról beszélni. Ha épp te beszélsz, ne körmondatokban fogalmazz, hanem a lényeget mondd, és ne beszélj túl sokáig egy huzamban.
2020. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinél más és kortól is függ. 22 voltam mikor megismerkedtem a férjemmel. Órákig dumáltam neki arról, milyen fantasy könyveket olvasok éppen. Tudni kell róla, hogy ő egyáltalán nincs képben az ilyen jellegű könyveket illetően. Hallgatta, bólogatott aztán hazament és három olyan könyvet is elolvasott amit akkoriban én is, csak hogy legyen miről beszélgetnünk. Ő mesélt az utazásairól, én akkor még anyagilag nem engedhettem meg magamnak effélét, szóval csak hallgattam az élménybeszámolóit. Később ahogy jobban megismertük egymást már jöttek a közös témák is pl a sport, a zene és IT területek. De ehhez idő kellett és az hogy nyitottak legyünk olyan témák iránt is amiben nem vagyunk annyira járatosak.
2020. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem kötelező folyamatosan pofázni, nem azt várjuk hogy szórakoztassanak, plussz baromira fárasztó aki egyfolytában nyomja a dumát.
2020. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt osztalytarsam,15 eve nem lattuk egymast,most volt egy osztalytalalkozo,es itt tartunk.:)
2020. febr. 27. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy? Lakáson akarsz élményt dugás nélkül? :D
2020. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi egy randin keresztül (4 óra) a munkánkról beszélgettünk. A lány szívesen mesélt a kínai orvoslásról engem pedig nagyon érdekelt a téma mert izgalmas. A lényeg az, hogy meg kell találni a közös nevezőt.
2020. febr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vegeredmenykepp a ferfi kell hogy szorakoztassa a not vagy forditva?!😂
2020. márc. 1. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem kell "szórakoztatnia" a másikat, mert ha meg van a szimpátia, akkor alapból érdekli az egyiket a másik és kölcsönösen figyelnek egymásra.
2020. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!