Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder randis sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder randis sztorik?

Figyelt kérdés

2020. febr. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem sztorizok, de szemelyesen ismerek tobbeket, akik lehangolo fortelmes randik utan nagyon jo parkapcsokatra talaltak. Nagy szerelmet is tudok.

Es alkalmi szex is. Aki a mai modern tarskeresoket szidja, annak a sajat keszuleke a kudarc oka.

2020. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Azért megnézném, hogy a regisztráltak számához képest mennyi a nagy szerelem. Én egész pontosan nulla ilyenről tudok. A tonnányi regisztráltból és oldalra húzásból.


Szex rész megy. Csajok azt hiszik akar tőlük valamit a menő csávó, de az csak lekúrja őket. És ez körbe körbe.

2020. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sosem kerestem komoly kapcsolatot a Tinderen, viszont egyszer szerelem lett belőle, ami életem legrosszabb kapcsolatát eredményezte :D

Mikor csak szex miatt találkoztunk a nagy része csalódás volt.

Az egyik messengeren és a tinderen is nagyon huncut volt, nagyon bejött, személyesen pedig hozzám se ért. (élőben ugyan úgy nézek ki mint a képeken, és azt mondta nem csalódott, tetszek neki)

Egy másikkal egy hónapig beszélgettünk minden nap, majd eljött a tali, ahova képes volt hosszú körmökkel eljönni,ráadásul meg is simogatott vele úgyhogy nem lett semmi 😒

2020. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én félve regisztráltam oda, mert nálam nem játszott soha alkalmi kaland, ezért nem is fűztem reményeket ehhez. De több teljesen aranyos és normális sráccal beszéltem, amíg volt egy, akivel olyan jókat beszéltem, hogy randi lett. Mindkettőnknek érdekes volt az "Első pillantás" mert épp akkor egy baleset miatt bicegni tudtam csak, nekem meg furcsa volt kicsit a hangszíne. Csodás volt a randi, meggyógyult a lábam és most már nem tudok betelni a hangjával :D Volt egy másik fiú, neki mondtam hogy lett párom, de mondta hogy olyan jókat beszélgetünk, hogy még most is szoktunk beszélgetni neten néha. Szóval meglepően sok intelligens, kedves fiú van ott, nekem pozitív csalódás :) a kamuprofilokon meg jókat lehet mosolyogni :)
2020. febr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátom ott ismerkedett meg az egyik barátnőjével. 2 évig voltak együtt de közben szakítottak, majd újra összejöttek és csalták is egymást, összességében nem érte meg a haveromnak ez az elég hosszú kaland. A másik legjobb barátom szintén ott szedte össze a barátnőjét, aztán a lány megcsalta őt.
2020. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!