Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csapják le a kezemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapják le a kezemről folyton a lányokat?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete ismertem meg innen a gyakoriról egy lányt, aki elmondása szerint nagyon kedvelt engem. Nem lakik túl messze, találkoztunk is kétszer, de közben írta hogy másokkal is randizgat.

Aztán egyszer csak bejelenti, hogy nem engem választott. De nem ő személyesen, mert ahhoz se volt mersze, hanem a másik srác ír rám, hogy ne írogassak a lánynak. A másik csávó meg kétszer olyan messze lakik tőle, mint én. Ez szerintem nagyon nem oké, ezt személyesen kellett volna elmondja a lány nekem.

Más lány is így "versenyezteti" egyszerre a fiúkat?

Már nem először járok így, de nagyon rossz érzés, mert én olyan vagyok hogy előre beleélem magam a dolgokba.



2020. márc. 4. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk igazabol ha nem akar teged, akkor tokmind1 ki mondja meg. Ha viszont nem eloszor jarsz igy, akkor lehet magadat kell megfixalni. Kondi, szoli :)
2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem keresek párt. Ha valaki felkelti az érdeklődésem azt keresem és ha összejön örülök ha nem megvárom a következő olyan embert akivel összesodor az élet. Előbb utóbb lesz olyan akivel közös a szimpátia. Ha az ember egyszerre beszél x emberrel a neten abból ez lesz.

Aki neten ismerkedik az számoljon ezzel a lehetőséggel mert ott a legritkább esetben van csak egy kérő.

2020. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2. Válaszolóval.
2020. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelődött irántad komolyan, a részéről egyszerű szimpátia volt az egész, nulla vonzalommal. Valódi érdeklődés esetében nem is randizott volna mással. Ezért csapták le a kezedről.


Ettől függetlenül bunkó volt veled, hogy a másik hapsival koptatott le téged. Jobban is jártál így, mert ez komolytalan lány volt.

2020. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 4-es, most felnyitottad a szemem, mert én már kezdtem belehabarodni, és nem láttam a rózsaszín ködtől.
2020. márc. 4. 23:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként társfüggő lehet a lány, mert alig 3 hete szakított vele az expasija, és ő meg rögtön irogatott boldog-boldogtalannak, mondta nekem is, hogy meg se tudja számolni hány emberrel ismerkedik a neten. Aztán randizgatott azzal, aki elhívta, végül a nagy castingon amit rendezett 2 versenyző maradt, én, meg a másik pali.
2020. márc. 4. 23:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Menekült, se téged, se a másikat nem szereti. Szerintem nem akarsz te pótlék lenni, ne sajnáld.
2020. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az milyen eljárás, hogy a másik srácnak mondja meg: "írjon rád hogy ne írogass neki?" nem hiszem, hogy őszinteségen alapuló, szeretetteljes kapcsolat lett volna köztetek...
2020. márc. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam én is. Beszélgetésünk során hangoztatta, hogy neki a legnagyobb dolog és erénye az őszinteség. Az más kérdés, hogy nem volt belőle semmi sem igaz. 😂


Megbeszéltük, hogy nincsen semmilyen nyomás rajta és rajtam sem, de én várok valamilyen választ, ha úgy alakulna, hogy nem vagyok szimpi a számára, hogy tudjak róla és ha olyan dolog amin lehet javítani akkor elgondolkodom rajta. (Nem így írtam le mert az riasztó lenne) ennek ellenére ment a duma, hogy milyen szimpi vagyok neki külső és stílus és kommunikáció alapján, mennyi hasonlóság van bennünk és a különböző fake dumák.


Ezek után, ha pozitív élményekkel koptatnak le valakit, hogy ne lenne megterhelő lelkileg? Pl:nekem

Egyátalán nem voltam soha pesszimista, de pozitív élményekkel lehet pozitívan gondolkodni, ha a pozitív élményekre olyan reakció érkezik ami ellentéte a várhatónak, hogy ne esne bele az ember ebbe?


Kicsit egyszerűbben, ha a visszajelzések alapján az jön vissza megerősítésként, hogy milyen jó vagy és ejtenek az eléggé elszomorító, hiszen indok sincs és erre utaló jel sem.


Pl: iskolában tanítják a diákot, feleléskor dícséri a tanár, hogy milyen ügyes, felet végekor meg kap egy 1-est.


Hogy a francba ne érezné magát rosszul a gyerek? Hasonló az én helyzetemhez.



(Sorry az én bajom írtam le, de kicsit könnyebb lettem, ennek ellenére eléggé kilátástalannak élem meg a helyzetem ezek után.)

2020. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden lánynak egyszerre több udvarlója is van, te pedig nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy te legyél a befutó.
2020. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!