Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt nektem már kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektem már kapcsolatotok angol lánnyal, vagy ismertek magyart vagy más külföldit akinek volt?

Figyelt kérdés
Sok olyat tudok, hogy külföldi lány angol pasi felállás de fordított esetről még nem hallottam. Az angol lányoknak nem imponál egy külföldi pasi? Vagy milyen szempontok szerint szelektálnak?
2020. márc. 7. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a szépségükről híresek az angolok...
2020. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Szerinted Tinderen az a sok brit egyetemista lány, akik “here for a good time, not a long time”, azok kivel töltik az éjszakákat? Mondjuk többnyire tényleg nem szépek. Én egy gyönyörű angol lányt ismertem régebben, de csak ilyen tinikori internetes kapcsolat volt.
2020. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2


Nem hiába kérdeztem úgy, hogy párkapcsolat. Talán egyéjszakásra kaphatók mivel ha kimennek éjszaka hülyére isszák magukat. De kapcsolatról még nem hallottam. Nem mondom, hogy nekem most ez a vágyam, csak kíváncsi vagyok az okaira. Hogy a külföldi pasinak nem kellenek, vagy nekik nem kell a külföldi pasi.

2020. márc. 7. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem angol de angol anyanyelvu.

Amerikai felesegem van.


A brit az ilyen "posh" ugy szoktak mondani.

2020. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4


Ja az ilyen sznobot jelent nem? Ilyen beképzelt semmirekellő divat majmokat.

2020. márc. 14. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!