Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is csalódott csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is csalódott csinos, ápoltnak tünő nők igénytelenségén, higiéniai problémái miatt?

Figyelt kérdés

Többször esett le az állam. Gyönyörű, jogászhallgató lány. Full smink, drága fodrász, köröm, parfümfelhő. Kb féltem elhívni randira, mert annyira tökéletesnek tűnt. Aztán az egyik nő ismerősöm beszólt egy piálgatás alatt, hogy az említett hölgy soha (!) nem mos kezet a mosdó használat után, még kakilás esetén sem! Nem hittem a fülemnek, de volt ott egyetemi társa és “munkatársa” is, ők is bőszen bólogattak. Úgy voltam hogy irigyek rá, így remegő lábakkal elmentem a randira. Sajnos 2 hét randizgatás után beigazolódott amit mondtak. Nem hogy nem mos kezet, de az intim területeken is higiéniai problémái vannak. Velem még soha nem volt ilyen, de első alkalom volt hogy nem volt gusztusom orálisan kényeztetni a hölgyet. Véget is vetettem az egésznek. A környezetemben azt látják, hogy szegény lányt kihasználják a szexre menő pasik és én örülhettem volna hogy szóba állt velem! Most meg kéne mondanom fűnek-fának hogy nem tanították meg a mosakodásra és hogy a parfüm nem helyettesíti azt?

Amikor a közeli ismerőseivel beszéltem erről, előjött hogy a konditeremben ez vagy az a csinos csaj milyen undorító és név szerint felsoroltak eseteket! Nem hittem a fülemnek hogy ilyenek vannak! Pletyka szinten mindig mondogatják, hogy a férfi WC mindig tisztább mint a női, de hihetetlen az egész. Olyan nőket mondtak, hogy el se hinné senki. Munkahelyen szintén.

Ti is lepődtetek meg hasonlóakon?


2020. márc. 14. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok,és ilyen esetek mindkét nemnél vannak sajnos. Ahogy ellenkezője is. Parfümfelhő nélkül is lehet igényes egy nő. Az viszont fura,h ennyire tudják ki mos kezet,és mennyire igényes az intim higéniára...
2020. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem feltűnő, hogy tudnak róla. Én is tudom a férfi munkatársaim közül ki milyen igénytelen, ki nem mos kezet. Vagy az ellenkezője, konditeremben van egy figura, aki a seggét hajszárítózza és után dezodorra kenegeti, miközben a lába fent van a padon. Elég kellemetlen látvány amikor ezt csinálja, főleg hogy közben beszélgetéseket is kezdeményez :D
2020. márc. 14. 09:41
 3/21 Lazy Lover ***** válasza:
13%
Igen a nők igénytelenek ilyen szempontból a WC hasonlat pedig igaz
2020. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg mindkét nemnél van ilyen, kívülről mindig tiptop, ápoltnak is tűnik, de aztán kiderül, hogy el-elmaradozik a kézmosás, fogmosás, fehérneműváltás, intim tisztálkodás stb. Vagy éppen a piperecikkeire igénytelen, retkes az összes cucca. Nagyon kiábrándító.
2020. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez gyakori mindkét nemnél.
2020. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Fúj bmeg. Remélem elkerülöm az ilyen nőket, mert egy életre elmenne a gusztusom tőlük. Lehet buzy lennék utána. 🤣🤣🤣
2020. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
A nők általánosságban igyénytelenebbek a férfiaknál az intim területeken. Legyen meg a drága ruha drága parfüm és kész is vannak. Most mindjárt jön a sok feminista mágus, hogy a férfiak mennyivel undirítóbbak, de ez az igazság...
2020. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Én mindkét nemnél észrevettem már. Szimplán neveltetés kérdése. Volt egy barátom kamaszkoromban, akinél kiskorában nem volt elvárás, hogy fogat mosson. Ez kamaszkorában sem változott meg, és gondolom most is így él. A mostani párom meg többször említette már, hogy mennyire utál férfiakkal kezet fogni, mert ezerszer látta már, hogy a férfiak a mosdó használata után simán kisétálnak, kézmosás nélkül. És ebben az esetben középvezetőkről, komoly üzletemberekről beszélünk. De gimiben az egyik lány osztálytársam rendszeresen panaszkodott, hogy a koliban az egyik szobatársa egy héten max háromszor zuhanyzik és olyan büdös a lába hogy az egész szobában érezni. Az a lány is nagyon tip-top volt mindig, nagyon drága ruhák, mindennap formázott haj, stb. De olyat is láttam már ismerős lánynál, hogy harmadik nap is ugyanaz a bugyi volt rajta (kilátszott a nadrágból). Szóval igen, van amikor eléggé meglepődik az ember.
2020. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok, évekig takarítottam irodaházakban, és sajnos tényleg a férfi wc mindig tisztább. Először én sem akartam elhinni, aztán a saját szememmel győződtem meg róla. Azt már csak félve merem leírni, hogy sok nőnek fogalma nem volt, hogy mire jó az intim tasak.
2020. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább azt ettem észre, hogy magukra nagyon igényesek, de a környezetükre nem. Hegyekben áll a mosatlan edény és térdig lehet gázolni a koszban.
2020. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!