Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy introvertált férfi hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált férfi hol talál magának egy szintén introvertált nőt?

Figyelt kérdés
Ez már csak azért probléma, mert ha kimozdulok akkor odakint extrovertált csajok vannak többségben. Röviden nem találom a csatornát a hozzám hasonlóakhoz. Tippek?

2020. márc. 19. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Interneten :D
2020. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Introneten.
2020. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akor pont jó helyen vagyok :) lehetne szűkíteni egy kicsit a kört?
2020. márc. 19. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Társkereső, beszélgetős oldalak, fórumok stb.
2020. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval akár itt is :D ennél valami konkrétabb infóra számítottam, kicsit erőltessétek már meg magatokat!
2020. márc. 19. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Introveltált nő vagyok, és évekkel ez előtt pont itt találtam párt magamnak (bár ezt azóta is titkoljuk mindenki előtt :D). Egyébként a Tinder tele van introveltált lányokkal.
2020. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minket egy közös barátunk mutatott be egymásnak a férjemmel.
2020. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Szigeten.
2020. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Eddig én is neten próbálkoztam introvertált nőként. Nem sok sikerrel...
2020. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Interneten leginkább. Talán érdemes Fb csoportokban ismerkedni. Bár ott azért vannak fura emberek. mondjuk hol nincs. De ahogy fentebb is írták, társkereső oldalakon vagy valamilyen fórumon. Az más kérdés, hogy én sem jutottam sehová, de ettől még érdemes ezeket megpróbálni, mert szerintem, ha azonnal nem is, de idővel lehet normális embereket megismerni.
2020. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!