Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívok egy csaj többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívok egy csaj többször is valahova, de neki majdnem mindig nem jó, az rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Ő is mondja, h menjünk ide, meg oda, de nem mindig jön össze.Van, h nem ér rá, nekem nem jó, rossz az idő stb...szóval nagyon gyakran közbe jön valami az ő részéről.
2010. júl. 25. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

tudja h randizni hívod, vagy barátként próbálod?


amúgy lehet h nem akar semmit, viszont megbántani sem szerene, azért csinálja....de ezt nehéz íy megmondani, mert akár az is lehet, h csak hülyén jött össze az elmúlt időszak

2010. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább csak barátként, de átlagban sokat vagyunk együtt, meg jól is érezzünk magunkat...nem tudom, h mi van.
2010. júl. 25. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
te tobbet akarsz a baratsagnal?
2010. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán...most határozatlannak tűnök, de nem nagyon tudom
2010. júl. 25. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez van szeretnék menni haverommal ide oda de vagy nics kesem vagy nem érek ráxD semmit nem jelent...nyárvan közbe jönnek dolgok...

13/L

2010. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!