Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés, hogyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, hogyan legyen sikeres?

Figyelt kérdés

Közös téma: közös buliba voltunk...

Bejelöltem visszajelölt , hogyan tovabb?

“ Szia nem zavarlak?” és adja magat a beszelgetes vagy mi legyen a beszélgetés kezdete hogy sikeres legyen a folytatás?



2020. márc. 22. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már el is rontottad.

Minek ez a meghunyászkodó stílus?

Inkább: Szia, jó volt veled táncolni tegnap. Feldobtad az estémet. Nem láttalak még ezen a szórakozóhelyen eddig, máshova is szoktál járni?


Innen meg írj amit jónak látsz, amivel lehet beszélgetést indítani.

2020. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

“Szia nem zavarlak?” Ez elég lúzer kezdés, nem túl magabiztos.


Kezdd inkább egy “szia hogy vagy?:)” gyal. Ha tetszel neki úgyis visszaír, ha nem akkor meg mindegy, mivel kezdted volna.

2020. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Minden szórakozóhely zárva, tuti nem tegnap voltak xd

2020. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"szia nem zavarlak?" = "bocs hogy élek" = frendzón(se)
2020. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem nyitunk eldöntendő kérdéssel, amire egy szavas a válasz, mert gyakorlatilag még azelőtt meghal a beszélgetés, hogy elkezdődött volna 😊

F

2020. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, akkor mindegy mit írsz, fog válaszolni.


Ha nem tetszel neki, akkor is mindegy mit írsz, nem fog válaszolni.


A probléma ott kezdődik, hogy "nem akarom elrontani" oldalról állsz hozzá, ahelyett, hogy ráköszöntél volna és rögtönöznél. Így mindig is egyoldalú lesz a beszélgetés, erőltetett, mert nem mersz majd neki írni, mert mindig azon fog járni az agyad, hogy "nehogy megsértődjön"

2020. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a "szia, nem zavarlak?" tökéletes kezdőszöveg, ha valaki nagyon jól néz ki. Mert hogy akkor milyen szerény, ami plusz pont. Ellenkező esetben tényleg felejtős.
2020. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki akkor tökmindegy mit írsz😋
2020. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj csak ezt a nem zavarlak dologgal ne kezdj, ne legyél ennyire gyáva. Kérdezd meg hogy van vagy bármi más, ha benne van a dologban akkor válaszol/visszaír úgyis.
2020. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

multkor találkoztam vele először a buliba beszélgettünk pár mondatot ki hol dolgozik mit csinal , ittunk stb

utána másnap elgondolkodtam rajta hogy mostanába nem volt aki ennyire felkelltette volna az érdeklődésem eltelt egy hét bejelöltem és gyakorlatilag megszeretnem jobban ismerni ... csak ez a netes ismerkedes , beszélgetés nekem nem a sikerem hogyha nem ismerem az illetőt ezért gondoltam hogy felteszem ide ezt a kérdést ki hogy szokott ismerkedni ebben a formaba..

2020. márc. 22. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!