Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön a skinny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a skinny fat testalkat?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, de van egy kis pocakom. Tényleg nem nagy, felöltözve pulóverben alig látszik, de ha leveszem akkor azért észrevehető. Fürdőruhában jól látszik.
2020. márc. 22. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Senkinek nem jön be.
2020. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Latsszon a sport. Menj el kajakozni,boxolni,birkozni egyesuletbe.

N

2020. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom , mi lehet az oka, hogy pocakra rakódik, mer ocsemnek pl teljesen lapos a hasa, miközben a karjai meg a lábai vastagabbak. Cikinek érzem kicsit, hogy vékonyabb vagyok, mégis nekem nagyobb a hasam.
2020. márc. 22. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez még nőben is undorító
2020. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hello, és a sima mezei fat? Semmi flanc.
2020. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nagy dolog? Menj el edzeni és megoldódik.
2020. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!