Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írhat ilyen keveset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhat ilyen keveset?

Figyelt kérdés

Egy hónapja randizok egy sráccal. Eleinte háromszor is találkoztunk egy héten, a mostani helyzet miatt viszont már egy hete nem találkoztunk. Általában naponta egy-két üzenetet váltunk. A randik alkalmával mindig figyelmesen.

Igazság szerint nem vágyom arra, hogy egész nap nekem pötyögjön, csak azokkal, akikkel előtte randiztam, sokat beszélgettünk két randi között is, így furcsa, hogy ilyen keveset ír. Egyszerűen ő ilyen lehet vagy annyira nem érdeklem?



2020. márc. 24. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes rákérdzeni, meg azért azt is látod, hogy milyen gyakran van fent, ha gyakran, de nem ír, akkor valószínűleg nem fogtad meg annyira, hogy igazán rádhatjson, és inkább az a helyzte, hogy most vagy, de közben keresgél.

Ha ritkán is van fent, akkor van dolga, és azt csinálja. Nem mindenki chat függő, és inkább a személyes beszélgetés híve.

2020. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak olyan típus, akinek a chat nem számít beszélgetésnek, én is ilyen vagyok, csak nőben. Ha személyesen minden jól alakul, akkor én nem aggódnék rajta.

Ha többre lenne igényed, vesd fel a videochatelés ötletét, nekem a személyes találkozáson kívül ez az egyetlen kommunikációs csatorna, ami ér is valamit a szememben és ami hozzáad a kapcsolathoz.

2020. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Vagy arra játszik, hogy ez a látszólagos eltávolodás felhívja rá a figyelmed. Azon gondolkozzál, hogy vajon mi történt, ami ezt a változást hozta. Ez egy kis pszichológiai játék, amit sok srác bevet.

Másik lehetőség, hogy nem szeret pötyögni. Miért nem hívod fel inkább?

2020. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már akkor is keveset írt, amikor elkezdtünk ismerkedni online, szóval nem most változott a dolog.

Pár óránként elérhető, de gyakran van, hogy megnézi az üzenetet,amit írtam, viszont nem válaszol rá rögtön.


Igazság szerint azért nem akarom felhívni, meg felhozni a dolgot, mert nem akarom, hogy azt higgye, tapadni akarok.

2020. márc. 24. 13:02
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Szarik rád
2020. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Akár mennyire imádom az aktuális barátnőmet, soha, egyiknek sem írtam sokat.

Nem szeretek online kommunikálni.

Meg eleve felnőtt vagyok, nem érzelmi függő kislány.

2020. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig azon múlik, hogy ki hány éves. Én és a barátnőm is elmúltunk 40, nem lakunk együtt, valamit én 3 műszakban ő pedig kórházban, 12 órás műszakban dolgozik így mi minden nap szoktunk irogatni egymásnak. De ez is vegyes, hol többet, hol kevesebbet. Ha van rá lehetőség, akkor természetesen telefon.
2020. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

"Igazság szerint azért nem akarom felhívni, meg felhozni a dolgot, mert nem akarom, hogy azt higgye, tapadni akarok."

Ne akarj olyan kapcsolatban lenni, ahol el kell nyomnod az igényeid. Ez egy jogos igény és attól még nem leszel tapadós, hogy felveted, hogy mi lenne ha valamelyik este felhívnátok egymást facetimeon vagy skypeon. Attól még nem kell óránként pötyögnie továbbra sem, hiszen nem erről van szó. Egy hónap még nem sok, de ebben konkrétan nincs semmi és nem hiszem, hogy bármi értelme lenne játszmázni, előbb-utóbb ez úgyis előjön.

2020. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyik hasznos volt, ment is a zöld kéz mindenkinek.


Legközelebb, ha találkozom vele, akkor megbeszélem vele a dolgot.

2020. márc. 24. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most kivételesen inkább írd meg neki, nem msotanában fogtok tudni találkozni a helyzetre való tekintettel.
2020. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!