Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor írtok rá valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor írtok rá valakire itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy ráírjatok valakire? Mi kelti fel az érdeklődéseteket? Egy komment? Vagy maga a kérdés? Vagy a remény, hogy hátha egy jót beszélgettek? 😅


Most ha én azt írom, hogy 25 évea vagyok és bárkivel szívesen beszélgetek, ez valakiben felébreszti a vágyat, hogy akarjon írni?

Vagy mi az a momentum, ami megfogja az embert?


(Nyilván van az amikor egy lány kiír valamit és 30 privát üzenet érkezik, de ettől függetlenül 😅)



2020. márc. 25. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Soha nem írok senkinek. Amit kell, azt a kérdés alatt megbeszéljük. Van párom, barátkozni nem akarok férfiakkal, nők pedig nem nyitottak rám, ezzel pedig zárul a kör.


Visszaírni akkor szoktam, ha a másik kifejti azt, amit a kérdésnél nem akart vagy ha kérdez témával kapcsolatban, szóval indokoltnak látom, hogy beszélgessünk. Ha szexuális tartalmút ír, általában elég erélyesen és lekezelően elhordom és letiltom.

2020. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Én sem írtam még senkinek viszont naponta több üzenetet is kapok. Ezekre akkor szoktam válaszolni, ha van értelme és értelmesen is van megfoglamazva a mondandó nem hemzseg helyesírási hibáktól stb., (tehát egy valamilyen szinten értelmes ember képét festi le az üzenete, amit küld nekem.).
2020. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan kérdés amire egy személyesebb történet volt a válaszom és akkor azt üzenetben válaszoltam meg a kérdezőnek, mert nem akartam, hogy mindenki azt olvasgassa.
2020. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

A megfogalmazás és a hozzáállása a dolgokhoz, részben utal arra hogy milyen személyiség lehet! Ettől is függ!

De vannak lányok akik direkt olyanokat kérdeznek hogy menjenek nekik a privátok!

De nálam többen voltak akik csak megköszönték a segítséget,ha sikerült segíteni a válasszal!

F

2020. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Például akkor, ha az illetőnek valamilyen témában (például általam olvasottak közül az Emberek témában a költészettel kapcsolatban) olyan, az átlagostól radikálisan eltérő véleménye van, amivel történetesen egyetértek, és volt egy általam ismert blogposzt is, amely ezt támasztotta alá, plusz az alatt egy nagyon jól megfogalmazott komment. Elküldtem az illetőnek, a saját véleményemet is melléírva. Tehát nem ismerkedés céljából, hanem intellektuális, eszmei egyetértés alapon írtam. Na, ehhez mit szólsz, kérdező?
2020. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Nagy ritkán szoktam írni a kérdezőknek, amikor nem akarom, hogy más is lássa a véleményem, nem akarok vitát indítani.

Kapni pedig olyankor szoktam, ha tetszik egy hozzászólásom, v. ismerkedni szeretnének.

2020. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten ismerkedési szándékkal sosem írtam itt rá senkire (nagyon mashol se). Nekem a netes ismerkedés, célzottan fura.

Csak akkor írtam.valakinek ha egy kérdés alatt láttam a hozzászólását és érdekelt, ezért írtam neki, érdekelt a véleménye vagy tapasztalata az adott témával kapcsolatban.

De úgy hogy szia, van kedved ismerkedni sosem.

Szoktam kapni ilyen üzeneteket de nem látom értelmét. Egyrészt mert valahogy szerintem így nem lehet folytatni egy beszélgetest, egy idegen akit nem látok, nem igazán tud érdekelni.

Ha valaki valami témával ír rám hogy egyetért egy válaszommal és normálisan van megfogalmazva, akkor visszaírok, beszélünk pár sort.

Az undorító, perverz típusú kérdéseket neg elolvasom és törlöm is.

2020. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha. És válaszolni is csak a normális üzenetekre szoktam, amik a kérdésre adott válaszaimmal kapcsolatosak.
2020. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha azt gyanítom/remélem, hogy ismerem. Néha van olyan érzésem, hogy esetleg pont az az illető ír ide, aki miatt álmatlan éjszakáim vannak és olyan jó lenne kicsit belelátni a fejébe. Olyankor abban bízok, hogy válaszol. De általában nem szoktak.


Nő vagyok egyébként és annyi privátot kapok, hogy ritkán írok én rá valakire.


Szoktam néha olyan üzenetet kapni, hogy szia, kérdezhetek valamit? Na ők szerintem valakit keresnek itt gyakorin, akivel korábban leveleztek és amikor válaszolok, a felhasználónevet nézik. Ilyenkor van az, hogy végül nem kérdez semmit, mert nem engem keresett.

2020. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 opened paradise ***** válasza:

Magamtól nem szoktam, de örülök a leveleknek. Elég "érdekes" emberek is vannak itt, így mindig látok valami újat, ha meg normális, akkor többnyire szívesen beszélgetek.

Amikor valakire magamtól írtam, akkor egy külföldi oldalról érdeklődtem, mert a válaszoló rendelt onnan és én is akartam.

2020. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!