Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, szakitsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, szakitsak?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlennek élem meg a helyzetet, amiben vagyok és odáig jutottam, hogy egyszerubb volna szakitani.

Minden ismerkedésem ott bukik el, hogy fel akarnak hozzám jönni elöbb utóbb a pasik, és nálam új tapéta kéne, renoválása a lakásnak, bármerre nézek, elégedetlen vagyok és egyelöre nem tudtam tenni róla.

Most egy újabb kapcsolatom kezdödött, és elöbukkant már a téma, de folyton folyvást, olyan kinos, mintha a fejemet taposnák. Ennél jobb a magány is, nagyon unom mar ezt a témát

Föleg, hogy pedzem, hogy nem igazan tartom jó ötletnek meg oldjuk meg másképp, de folytatódik a próbálkozás, kalapálás az agyamon mintha mit se mondtam volna

Most mar hanyingerem van a témától, fontolom hogy feladok mindent

Ha emliteném ezt a problémát azt hinné a pasi, hogy töle várom a megoldást, ami nem igaz de esetleg félreértené

Feljövök hozzád feljövök hozzád feljövök hozzád hallgatom ezt vég nélkül 3 hónapja. Azon gondolkodom, hogy értfogyós a pasi.

Ha el is fogadná a helyzetet, nem tudnám ellazultan és jól érezni magam ilyen körulmenyek közt.

A szex az utolsó, ami eszembe jut.

Mi a megoldás?



2020. márc. 26. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Én ezt nőnek sosem hoznám szóba, majd ő meginvitál, ha szeretne. 5 éve nem kellek senkinek. Arra nem gondoltál, hogy normális emberekkel ismerkedj? Hónapokig képes vagy azt hallgatni, hogy meg akarlak b_szni? Mert ezt értik alatta. Én fél évig összefeküdni sem akarnék, de ahogy írtam, erre nektek nincs igényetek, nektek mindig a szar kell.


F/28

2020. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a megkeseredett incelek véleménye
2020. márc. 26. 08:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondold ezt a helyzetet túl.

Elmondod, hogy jelen állás szerint ilyen a lakásod állapota, és nincs rá pénzed, időd, energiád felújítani.

Hidd el, lehet még a pasi fog Neked segíteni tapétázni.

2020. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi 4 es
2020. márc. 26. 08:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy tapétázzon
2020. márc. 26. 08:55
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit zavaros a megfogalmazás. Most az a gond,hogy nincs felújitva a házad és ez zavar téged,hogy mit szólnának és ezért nem engeded,hogy felmenjenek hozzád?

Hallottál már az OBI-ról és társairól?

Amíg ezen agyalsz és remete életet akarsz élni már rég megcsinálhatad volna.

2020. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kulföldön élek
2020. márc. 26. 09:03
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
#5 Húzzál már innen. Te ezeknél a pasiknál mérföldekkel sz*rabb vagy.
2020. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hív el magához a pasi? Probléma megoldva.
2020. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igy van 10 es irt nekem privit az 5 ös h büdös kur.a, és átkozódott a lepontozás miatt. Maholnap sorozatgyilkos
2020. márc. 26. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!