Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogy #maradjotthon van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy #maradjotthon van és minden zárva első randi a lakásban gáz?

Figyelt kérdés

Előre tisztázva, hogy nem szexre megy a dolog.


30+ korosztály


2020. márc. 26. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egész nap zárva.mennek oda vagy utcára,de egy idegen nem jönne fel a lakásomba vagy én az övébe.

Max ha már rég ismerem ezt az illetőt

2020. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennek az a lényege, hogy maradj otthon, ha nem feltétlenül szükséges elmenned. Egy randi nem feltétlenül szükséges. De öröm azt látni, hogy embertársainknak így átjött a lényeg...
2020. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha a 30+ korosztály kérdezi itt, gyakorin, hogy a külvilág szerint vajon gáz-e, na az a gáz.

Erről "beszéltem", mindenki nyomja, hogy őt nem érdekli mások véleménye, mégis aszerint éli az életét.

Neked gáz? Nem.

Neki gáz? Nem.

Most akkor...?!

2020. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pontosan az a baj, hogy szerintem nem gáz, de ha több ember is azt írja igen, akkor lehet ő is ezt gondolja csak túl illedelmes vagy nem tudom és nyilván nem erőltetem akkor. Erre lennék kíváncsi.


Tudom miről szól a maradj otthon, de ha munkába ígyis-úgyis kötelező bejárnunk (ezért nem segít hogy 3ig nyitva vannak amúgy helyek), akkor azt gondolom az is belefér, hogy valakivel ketten ülünk a lakásban. Ezért is született meg a kérdés. Igen, egy randi talán annyira nem fontos külső szemmel, de ha amúgysincs se kutyád, se macskád és két hete a lakásban ülsz vagy melóban csak, akkor igenis ki tud húzni a depiből és fontos lehet.


Köszönöm mindenkinek a választ. Valamilyen szinten mindegyik hasznos volt (megy a zöld kéz). Én meg majd kitalálom mi legyen.

2020. márc. 26. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szerintem tájékozódj, hogy a területeden mennyi vírusos fertőzött beteg van. Ha nincs senki, akkor szerintem 2 órát a szabad levegőn egy padon ülve simán ellehettek, vagy sétáltok. Addig míg nincs kijárási tilalom, lehet kint tartózkodni. Feltéve, ha bivalyerős mind a kettőtök immunrendszere és nincs semmilyen betegségetek. Ellenkező esetben ki se mozduljatok otthonról.
2020. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Gáz és veszélyes is.
2020. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen kizárt hogy bárki is átlépje ezt a küszöböt, majd akkor, ha hozza azt a szintet hogy beteheti ide a lábát, különben is, semmi bacit vírust ne hozzon nekem ide.

Felőlem mások azt csinálnak amit akarnak. A magánszférám szent és sérthetetlen.

2020. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embernek, akivel először randizom, és nem ismerem nagyon-nagyon-nagyon jól, nem mennék fel a lakására, hestegmaradjotthon ide vagy oda. Oké, hogy elvileg tisztázva van, hogy nincs szex, de na... nem először történne meg a világtörténelemben sajnos, hogy hát nem egészen mondott igazat az illető. Inkább elmennék a saját környékemen gyalog sétálni, az is kb. ugyanannyira "veszélyes".
2020. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem randizok lakásban egy idegennel. 30 felett meg ne legyünk már ilyen naívak, hogy nem lesz szex.
2020. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Most mindketten bejarnak dolgozni meg, vagy egesz nap a lakasban ulnek? Nem ertem.

Ha annyira sz*r, hogy a lakasban kell ulnotok amugy is, ennel meg a seta is jobb. Kinek az otlete volt a lakas amugy? Elso randin meredek, kiemelni, hogy nem lesz szex, az meg meg arulkodobb.

2020. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!