Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem ismersz valakit és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ismersz valakit és nem is tetszik neked igazán, de felajánlja, hogy találkozna veled, te elmennél?

Figyelt kérdés
F

2020. márc. 26. 17:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak keveset beszéltünk a neten.
2020. márc. 26. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz, mit keresel.

Ha nem sajnálod az időd egy találkozóra, szívesen beszélgetsz, barátkozol akkor hajrá.

Aztán bármi lehet...

2020. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nőről lenne szó, akkor igen, de tennék biztonsági lépéseket...
2020. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, nőröl van szó. Milyen biztonági lépéseket?
2020. márc. 26. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Uristen, ha nem tetszik, minek? Megismerni meg meg lehet. De belole csinaljak hulyet, hogy bocs, de megse csokolj meg? Vagy lefekudjek vele, es rossz legyen?

Ami mar hamvaban halott, miert?

Valakibe kesobb bele lehet szeretni, de nem mikozben maszik rad, hanem mikor veletlenul fedez fel valami erzest az ember, csak ugy.

2020. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmentem. Max dumáltunk egy jót.
2020. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, honnan tudhatnád, hogy tetszik-e neked?

Cserébe ő sem tudhatja rólad.:)

Tehát ez nem is randi, hanem találkozás.

Akkor találkoznék, ha volna közös megbeszélnivalónk, érzelmi vagy szellemi metszetünk.

Nekem minden barátom ellenkező nemű, és hát elég jól töltjük együtt az időt, még nyaralunk is, meg minden.

2020. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, akkor nem. De ez abszolút emberfüggő. Én nem vagyok egy nagyon nyitott lány, nem kimondottan élvezek ismerkedni. Barátom pedig rengeteg van, sajnos nem érzem azt, hogy többet akarok gyűjteni. Én így csak akkor megyek el találkozóra, ha tetszik a srác, aki elhív. Még akkor sem mindig...

De ismerek olyan hölgyet is, aki imád új embereket megismerni, nem szeret egyedül lenni, így szinte akárkivel benne van egy találkozóban. 21/l

2020. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmennék ha nem találnám taszítónak a viselkedését.
2023. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!