Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holgyek, ismerkedesnel szamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, ismerkedesnel szamit hogy a pasinak esztetikus e ferfiassaga?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy szep vagy hogy nagyon nem szep?
2020. márc. 26. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem,elvégre nem úgy ismerkedek,hogy hello,muti neked milyen?
2020. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy velem van a gond, de ha én ismerkedek valakivel, akkor kávézni meg beszélgetni szoktam vele, nem kapásból leszopni.


Mire odakerülsz, senkit nem fog érdekelni. Te meg addig nyugodtan méregesd meg nézegesd, mintha számítana

2020. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél nem tudom még, hogy milyen neki.

Ha oda jutunk, akkor már kialakult valami érzelem, és akkor már abszolút nem érdekel. Nem mellesleg ha történik valami, akkor teljesen biztos, hogy nagy vonzalom is van, olyankor pedig mindegy milyen, mindenhogy tetszik és vonzónak találom.

2020. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Öhm, népszerűtlen vélemény, de szerintem nincs szép.


Ha tudsz angolul, 0:47-hez tekerj.


https://www.youtube.com/watch?v=BeWpX-ypSls

2020. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít egyáltalán
2020. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se szép. A lényeg hogy jól funkcionáljon. No meg hogy aki hordja tetszen.
2020. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha odakerül a sor, ameddig nem nagy ápolatlan / nem árulkodik egyértelműen betegségről, addig kb. mindegy, hogy "hogy néz ki".
2020. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mi találtuk ki, hogy saláta meg baba. Nem is tudom, hogy ennek vannak-e férfi megfelelői.
2020. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél ez még nem derül ki. Ha beleszerettem, akkor még már nem érdekel.
2020. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 biztos hogy van szép, mert amúgy csúnyát elég sokat látni a neten, ugyanúgy ahogy punciból is.
2020. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!