Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek e két férfi közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek e két férfi közül melyik a szimpatikusabb, illetve melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1. Sötétbarna hajú, sötétbarna szemű, jó testű, kiemelkedően jóképű, veletek hasonló (ezesetben huszonéves) korosztály. Zárkózottabb, a nők körében nem mindig találja fel magát könnyen, nem tud flörtölni, csendes, szerény. De azért nem kuka, csak több idő kell neki, hogy feloldódjon, témánk mindig van, mély témák is. Megbízható, szavahihető, becsületes, hűséges típus. Kedves, romantikus, pontos. Kevés, de hosszabb kapcsolatai voltak. Szeretné rendesen megismerni azt a nőt, akivel ágyba bújik, nem rögtön lefeküdni vele. Szex neki csak kapcsolaton belül elképzelhető.


2. Világosbarna hajú, kétoldalt már enyhén, de sármosan őszülő, világító jegeskék szemű. Nem kiemelkedően jóképű, de erős átlagos, közelebb a helyeshez mint a csúnyához, a gyönyörű, kicsit borzongató szemei miatt mégis különleges arcú, szintén jó testű. 10 év korkülönbség a javára, 30-as korosztály közepe. Beszédes, pimasz, macsós, tud flörtölni, ért a nők nyelvén, több nő volt az életében és házas is volt, de egy ideje senkije nincs, szeretne megállapodni. Isteni vele a szex, vad, szenvedélyes, de gyengéd és odafigyelő.



Mindkettőjükkel randizok. Az eszem és lelkem az elsőhöz húz, a szívem és testem a másodikhoz. Mindketten borzasztóan hiányoznának, ha nem lennének. Mindkettőjüket szeretem.

Nem szeretném húzni az idejüket és sokáig húzni a párhuzamos találkákat, mert szörnyű érzés. De olyan nehéz lenne lemondani bármelyikükről is.

Nem ezen fog múlni, de érdekelne, kinek melyikük szimpatikusabb és miért.


2020. márc. 26. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Ne húzd az idejét, főleg az 1-esnek (én hozzá állok közelebb leírás alapján, így nyilván elfogult vagyok) de lehetőleg egyiknek se. A többit ti döntitek el
2020. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Válaszd a másodikat. Az a szerencsétlen könnyebben túlteszi magát azon (miután kirak), hogy párhuzamosan húztad az agyát egy másikkal egyidőben.
2020. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az első.

De ez a te életed, tényleg ne ez határozza meg, és ne is játssz semelyikük érzéseivel.

2020. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%

Dugatod magad a 2-essel, miközben az 1-esnek adod a szűzlányt. Válasszad a másodikat, az első nálad jobbat érdemel.


F

2020. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Nőből vagy, szóval tedd azt mint a nő társaid 99,99% tenne. Válaszd a másodikat aztán ha megdugott párszor és használta a tested mindenre amire szerette volna sírj az elsőnél és gyere vele össze egy kis vigasz szexre, de idővel persze csald meg újra a másodikkal mert ő olyan jól meg tud dugni. :)
2020. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
A másodikkal úgyis meg fogod dugatni magad. Akkor is, ha az elsővel jönnél össze, mert akkor a másodikkal fogod csalni. A nők már csak ilyenek, 4-es és 5-ös válaszát nagyon adom. Inkább hagyd az elsőt és ne okozz neki ilyen traumát.
2020. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
37%
Ha egyedülálló miért baj ha jól érzi magát és keresi a párját? Írja hogy nem akarja ezt sokáig így tartani. Én a másodikat választanám ha tényleg kiélte magát és megállapodna.
2020. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%

21:27

Phahahaha


"Ne játssz mások érzéseivel"


Mondod ezt egy nőnek...

2020. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
43%

Mindenesetre eléggé szánalmas az, hogy két emberrel ismerkedsz, illetve ezidő alatt még dugatod is magadat a másodikkal.


A végén azon, hogy "szörnyű érzés", ez egész egyszerűen egy óriási nagy hazugság a leírtak alapján!


A hasonlóságok vonzzák egymást, válaszd a másodikat.


A kérdés tipikus példa arra, hogy mégis miért nincsen igény a normális pasikra.

Elég az, ha jól tudja húzni az agyát a csajnak és szexben erős, úgyis ez dominál.

Kicsit off a témától.

Ezért tartanak általában a nők szeretőt is a párjuk mellett, ha tartanak.

Jelenesetben az első volna a férj, biztonságérzetet volna képes nyújtani, de emellett még szükség is volna a másodikra, mert az meg az vágyakat elégíti ki, illetve az újdonságot adja. (hiszen képes sz*patni, ezt hívják úgy, hogy ért a nők nyelvén, gondoltam lefordítom)

Ezért egy óriási hazugság az, hogy milyen rossz érzés is ez!

2020. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Te válaszd a másodikat, az első meg jó lesz nekem.
2020. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!