Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek e két férfi közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek e két férfi közül melyik a szimpatikusabb, illetve melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1. Sötétbarna hajú, sötétbarna szemű, jó testű, kiemelkedően jóképű, veletek hasonló (ezesetben huszonéves) korosztály. Zárkózottabb, a nők körében nem mindig találja fel magát könnyen, nem tud flörtölni, csendes, szerény. De azért nem kuka, csak több idő kell neki, hogy feloldódjon, témánk mindig van, mély témák is. Megbízható, szavahihető, becsületes, hűséges típus. Kedves, romantikus, pontos. Kevés, de hosszabb kapcsolatai voltak. Szeretné rendesen megismerni azt a nőt, akivel ágyba bújik, nem rögtön lefeküdni vele. Szex neki csak kapcsolaton belül elképzelhető.


2. Világosbarna hajú, kétoldalt már enyhén, de sármosan őszülő, világító jegeskék szemű. Nem kiemelkedően jóképű, de erős átlagos, közelebb a helyeshez mint a csúnyához, a gyönyörű, kicsit borzongató szemei miatt mégis különleges arcú, szintén jó testű. 10 év korkülönbség a javára, 30-as korosztály közepe. Beszédes, pimasz, macsós, tud flörtölni, ért a nők nyelvén, több nő volt az életében és házas is volt, de egy ideje senkije nincs, szeretne megállapodni. Isteni vele a szex, vad, szenvedélyes, de gyengéd és odafigyelő.



Mindkettőjükkel randizok. Az eszem és lelkem az elsőhöz húz, a szívem és testem a másodikhoz. Mindketten borzasztóan hiányoznának, ha nem lennének. Mindkettőjüket szeretem.

Nem szeretném húzni az idejüket és sokáig húzni a párhuzamos találkákat, mert szörnyű érzés. De olyan nehéz lenne lemondani bármelyikükről is.

Nem ezen fog múlni, de érdekelne, kinek melyikük szimpatikusabb és miért.


2020. márc. 26. 21:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%

"A nők már csak ilyenek"


És a pasik milyenek? Talán különbek? Nem. Az nem hűség, ha azért van, mert nincs kivel félrelépni.

2020. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%

A masodikat, lesz ami lesz alapon, de igazabol egyiket sem, hosszutavra, nekem mindketto szelsoseges, az elso a kis rendeske, akinel ki tudja mi van a hatterben, ezek a rendes de felenk ferfiak altalaban mindenfele rejtett frusztracioval rendelkeznek...

A masodik meg oreg es nem komolyan veheto, ettol meg benne legalabb lehet kellemesen csalodni, de akkor mar inkabb maradnek nala es ugy fognam fel, hogy csak elvagyunk, szexelunk aztan vagy lesz belole valami komoly, vagy nem.

2020. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
Válaszd a harmadikat.
2020. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
30%

"És a pasik milyenek? Talán különbek? Nem. Az nem hűség, ha azért van, mert nincs kivel félrelépni."


Az már nem az én hibám, hogy ezek szerint te is mindig a kérdésben szereplő kettes verzió alá feküdtél be. Aztán jól meglepődtél, hogy megcsalt meg dobott, ugye? Mindig ez a forgatókönyv, aki szerintetek szemét pasi arról már kilométerekről látni ezt, de nektek mégis az kell, mert hű de izgi és vonzó, hogy játszadozik veletek.

2020. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%

Szegény nők, nekik is ugyanolyan nehéz a társkeresés... A két jó testű pasi közül választani kell, vagy a jóképű introvertált, vagy az extrovertált szexisten.


Annyira, de annyira patriarchátus meg elnyomott nők!

2020. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon viccesek (frusztráltak) itt a válaszok. 😄

Én a másodikat választanám.Elolvastam az elsőt, és ő máris kiesett.

2020. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
14%
15: Nem is értem hogy bírják idegekkel ezeket a hatalmas nehézségeket. Borzasztó lehet. 😞
2020. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
9%
Az a szomoru, hogy egyikbe sem vagy szerelmes... ha az lennel, ki se irtad volna a kerdest
2020. márc. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20%

Én mindkettőt megtartanám és volt is rá példa. Élni tudni kell, ami jár az jár.

Majd az élet eldönti hogy melyik marad melletted, ahhoz viszont én hűséges szoktam lenni.

2020. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
49%
#19 Leírnám, hogy az ilyennek mi jár, de sajnos az oldal nem engedi.
2020. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!