Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem randizni a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randizni a csajt?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, fogtam, kijárási kirlátozás van, de ez engem egyáltálán nem érint, hiszen a munkáltatóm olyan igazolást állított ki, hogy az egész ország területén barhova, bármilyen formában utazhatok + vihetnek magammal egy főt. Más kérdéseit szétoffoltátok, az ilyenek a véleményüket tartsák magukban, köszi.

Storym:

Bele szerettem egy 19 éves lányba (nyugi van 3 évvel vagyok idosebb) ő meg tanul. Meg beszéltük h talizunk, az idősek meg maradjanak otthon, szóval beülhetünk 9-12 között etterembe v kavezni v parkba sétáltunk? Vagy vigyem el vhova kirándulni? Nem tudok tovább várni halasztgat i meg nem akarok...mégsem egy aktáról beszélünk amit elteszek aztán egy év múlva eloszedek. Normalis valaszokat ötleteket köszi!



2020. márc. 29. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom magamban tartani. Nyomorult vagy. :DD
2020. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mivel minden zárva kb.így marad a kirándulás
2020. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm szépen ;) Shippeljetek azért :P
2020. márc. 29. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mercedes, sör? Mivaaan? Szegény csaj..
2020. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Kedves 4. Nem értem, ha valaki fel tesz egy kérdést, miért kell kötekedni, ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak, én is válaszolok, segítek, ha van időm, de sosem kötekedek! Vegyétek észre, hogy miattatok tart itt, lett ilyen ez az oldal, amilyen! Miért nem lehet normálisan válaszolni egy normalis kérdésre?
2020. márc. 29. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj ezzel az oldallal. A felelőtlenséged annál nagyobb probléma.


Téged is érint a kijárási tilalom.. munkáltatói igazolás munkára vonatkozik. A randi nem munka, hanem a szabályos kijátszása.

2020. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 6. Köszönöm az értelmes véleményformálatot és külön köszönöm a normális stílust.

Utaznom kell munka miatt, meg Pestre is járni, ezért nem megyeit, hanem orszagosat kaptam.

Nincs kijárási tilalom itt Magyarországon, kijárási korlátozás van.Az, hogy mi lesz azt nem tudom.

Ami a csajt illeti, attól felek megismerkedik másik pasival és nem engem választ. :) Ezertt szeretnek vele talizni :P fiatalok vagyunk ő benne van :P


Csak hova vigyem? Ötleteket várok? :D

2020. márc. 29. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba, mert nincsenek nyitva éttermek sem. Delig send csak elvitelre
2020. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8! Nagyon köszönöm ;)
2020. márc. 29. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. 9-12 között a fiatalok nem mehetnek üzletekbe

2. Minden kávézó és étterem zárva van

Legyél már tisztában a helyzettel :))))

2020. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!