Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan láss tisztán ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan láss tisztán ismerkedés/randizás során miközben nagyon tetszik a másik?

Figyelt kérdés

A kérdés főleg elméleti, de közben persze, meg hát elég sokat láni, hallani és elgondolkodtam hogy vajon én hogyan viselkednék egy ilyen szituációban.

Szóval adott két ember, és az egyik mondjuk előbb kiszúrta a másikat, hogy tetszik neki. Eltelik egy kis idő, eközben nyilván sokat gondolt a másikra, elkepzelte milyen lenne ha stb. Aztan mondjuk úgy alakul hogy a másik is felfigyel rá és elkezdenek randizni, ismerkedni. De ugye közben az aki előbb kiszúrta a másikat már valamennyire "előrébb" van hiszen már sokat gondolt a másikra.

Szóval elkezdenek randizni és azon morfondíroztam hogy egy ilyen helyzetben hogyan lásson az ember tisztán a randi során a másik embert illetően? Hiszen (ha mondjuk semmi extrémen kiábrándító nem történik) akkor az ember nyilván azt akarja hogy működjön, hogy jól alakuljon hogy legyen folytatás. De ugye ilyenkor az ember akaratlanul is hajlamos beleképzelni esetlgesen jobb dolgokat, több vonzalmat vagy egyáltalán vonzalmat stb.

Szóval ilyenkor hogyan gondolkodjon az ember tisztán, hideg fejjel anelkül hogy torzítsa a valóságot miközben az agya erősen torzítana?


2020. márc. 30. 12:05
 1/5 A kérdező kommentje:
(De közben persze elgondolkodtam saját magamon is)* bocsánat
2020. márc. 30. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kepzelödni kell meg gondolkodni hanem megelni. Azaz konkretan együtt jarnak ide oda megismerik egymast es a csaladot a masik baratait hobbijait es a realitast ismeri igy meg az ember.

De akik heti 6 nap chetelnek es heti 1 szer talalkoznak azok hajlamosabbak kivetiteseknek hinni meg illuziokban elni.

2020. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy pl egy első randi alatt/közben az akinek már korábban tetszett a másik lehet nem vesz észre dolgokat, lehet nem esik le neki hogy a másik talán kevesbé lelkes, csak udvariaskodik. Hogy lehet ezt elkerülni?
2020. márc. 30. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ki kell ismerni a masikat azutan kell szerelembe esi es nem a ket szep szeme miatt hanem ha mar tett is le vmit az asztalra erted
2020. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl korán ne vigyél érzelmeket az ismerkedés során. Ha csak első randi, akkor csak a külsejét ismered ami nem lehet szerelem, inkább csak kanos/kancás vagy.
2020. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!