Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha egy egyébként igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy egyébként igényes megjelenésű férfivel ismerkedtek, randiztok, de vannak gondok a fogaival, az mennyire rontja az esélyeket?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy egyébként jól öltözik, nincs elhízva, ad a megjelenésére, frizura, ápolt körmök, stb., viszont a fogai kissé csálék, az első két foga gyermekkori sok cumizás miatt előre áll, de egyébként mossa őket, nem csúnya sárgák, stb. Ez így nagyon gáz és inkább tovább ismerkedtek, vagy megadjátok neki az esélyt?

2020. márc. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Attila te vagy?
2020. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire nem rontaná az esélyeket, ha tényleg ápolt. Viszont tutira javítana (nálam) a fogszabályzó, akármennyi idős az illető.
2020. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontana semennyire. De a későbbiekben ha már van bizalom és az ember meg mer mondani a másiknak kínosabb dolgokat is, felvetném neki a fogszabályzó, vagy más esztétikai beavatkozás lehetőségét.
2020. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, attól függ, tetszik-e összességében. De esetleg fogszabályzó? Azt nem bírom, ha valakinek rosszak, fogkövesek a fogai. Extra igénytelenség.
2020. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rontana szerintem, de ezt latatlanban nehez megmondani. A baratomnak is ocsmany fogai voltak amikor osszejottunk, de nem rontott az osszhatason. Aztan megcsinaltatta oket, nem volt olcso, mert komplett uj fogsort csinaltatott. Te meg jobb helyzetben vagy, ha csak szabalyozni kene oket.
2020. ápr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én tapasztaltam magamon, hogy nem tetszenek a csálé fogú fiúk,férfiak. De ez egy olyan probléma, amit meg lehet oldani. Tetess fel fogszabályzót. Sokkal nagyobb lenne az önbizalmad és több lánynak is tetszenél.
2020. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen fogsor. Szexi. Ha tiszta, ápolt.
2020. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!