Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Elijesztene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Elijesztene titeket, ha az első randin megkérnék a kezeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétvégén (ha ki lehet majd még menni egyáltalán :D) randizni fogok egy lánnyal. Szeretném már az első alkalommal megkérni a kezét, mivel eddig még egy lánnyal sem sikerült randit nyélbeütni, úgyhogy ez a randi majdhogynem élet-halál kérdés számomra. Félek, sőt több, mint valószínű, hogy soha többet nem lesz lehetőségem randira hívni valakit. Szóval, szerintetek nem lesz gáz, ha megkérem a kezét?

21F/23N



2020. ápr. 1. 11:47
1 2 3
 1/26 Lady Beth ***** válasza:
95%
Szerinted? Nem is ismered, de te mar feleségül akarod venni.
2020. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy megijednék. Azt gondolnám, hogy biztos őrült.


33N

2020. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Én konkrétan kiröhögnélek. Ez nagyon gáz. Szerinted, ha megkéred a kezét akkor rögtön hozzád megy? Ne csodálkozz, ha otthagy a randin vagy majd letilt mindenhonnan, mert azt hiszi, hogy agyilag beteg vagy! 27N
2020. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha sikerül a randi lehetne belőle kapcsolat, de ezzel csak azt fogja hinni, hogy elmebeteg vagy.
2020. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Ezt azonnal felejtsd el!!

27N

2020. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Én először csak nevetnék, gondolván, hogy egy szokatlan vicc. Amikor aztán rájönnék, hogy komolyan gondolod, ott lenne vége a randinak és minden kapcsolatot megszakítanék veled.

21/L

2020. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Amint ezt megpróbálod, figyeld a kezét, ha a retiküljében matat, valószinűleg a gáz vagy paprika spray-t keresi.
2020. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De értsétek már meg, hogy nekem nagy valószínűséggel nem lesz több esélyem, hogy feleségem legyen. Eddig annak is örültem, ha szóba állt velem egy lány, nemhogy randizzon velem.... ☹️
2020. ápr. 1. 12:28
 9/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet átugrani a lépcsőfokokat, meg kell mászni mind. Most lesz egy randid. Most van esélyed, hogy kapcsolat legyen belőle. A kapcsolat vezethet házassághoz.

Ha egyből megkéred a kezét, elmenekül. Én is hagynálak ott azonnal és tiltanálak le mindenhol.

2020. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert te 21 évesen már csak tudod, hogy ez az utolsó lehetőséged. Fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyeneken parázz.
2020. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!