Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiábrándító volt ez számomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító volt ez számomra, velem volt baj?

Figyelt kérdés

A kérdés nem aktuális, régebben volt egy randim.

Egy közös tanfolyam alatt ismertem meg a lányt és itt a közös elöltött idő alatt beszélgettünk és valamilyen szinten ismerkedtünk, hobbiról és a szabadidejét mivel tölti témráról volt szó és itt volt pár füllentése, konkrétan nem is foglalkozott azzal, amiről beszéltünk. Ez a randi alatt derült ki, mármint a hazugság, valahogy témaként előjött és belőlem kijött az, hogy korábban pedig máshogy hangzott a szájából ez, erre az volt a válasza, hogy "ja, lehet".

Igazából nem avval volt a gond, hogy nem mondott igazat, megesik mindenkivel, de elnézést sem kért és benne maradt a levegőbe ez. Abban a pillanatban ez nekem tökre kiábrándító volt és lapos is lett a hangulat a randi alatt, nem is hívtam többet. Hibáztam, hogy ez számomra kellemetlenül érintet, hogy nem tudtam akkor tovább lendülni ezen?


Köszi a választ.


2020. ápr. 1. 16:10
1 2
 1/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ezt így nehéz megítélni. Nem mindegy, hogy miről füllentett, simán lehet, hogy amíg annyira nem ismertétek egymást, nem gondolta, hogy nagyon ki kellene neked tárulkoznia, viszont az is ott van, hogy aki kicsiről hazudik...

Ezért mondom, hogy nem mindegy, miről mit és hogyan.

2020. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt veled baj. Nekem van olyan ismerősöm, aki állandóan hazudik, a legkisebbtől a legnagyobb dolgokban is. Nagyon fárasztó vele beszélgetni.
2020. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miről füllentett konkrétan?
2020. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem emlékszem, nem most volt már ez,de ugy most van ide agyalni minden hülyeségen.


A kijelentés ahhoz kapcsolódott, hogy hétvégente ,ha teheti milyen tevékenységet űz a barátaival

2020. ápr. 1. 16:19
 5/15 A kérdező kommentje:
* most van idő agyalni
2020. ápr. 1. 16:20
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg jött mellé a duma, hogy neki ez milyen fontos, mert sokat segített neki ez stbstb, tehát azért volt róla szó.
2020. ápr. 1. 16:21
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
én, ha így kiábrándulok egy csajból, mondjuk a jelleme, belső tulajdonságai miatt, attól még megszoktam dugni. csak nem tervezek vele komolyan. dugom amíg jól esik, vagy amíg lehetőség van rá. nem kell ezt túl gondolni.
2020. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat attól függ hogy mennyire mentetek bele a témába. Mondjuk azt mondja szeret videójátékoznj és régebben játszott egy két játékkal de most nem mert nem aktuális de be akar vágódni, úgy gondolja hogy ez érdekessé teszi vagy megint akar vele foglalkozni... Én ezt nem ítélném el szerintem ismerkedésnél mindenki jobb képet akar magáról mutatni
2020. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8Értem, ezért mondtam, hogy evvel nem volt baj, hanem csak úgy átlendünlt azon, hogy hazudott és szembekerült ezzel, kellemetlen volt neki a pillanat és terelt, szimplán elég lett volna annyi, hogy bocs a "ja lehet" helyett, vállalta volna legalább, ez zavart.
2020. ápr. 1. 16:28
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát, ha utána azt mondja, hogy ez a dolog, amiről hazudott, mennyit segített neki, akkor az elég érdekes :D red flag.
2020. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!