Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2020. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
7%

3 ilyen volt. Az utolsó egy törpe csaj volt. Képen nem tűnt fel, hogy az. Hozzámképest volt egy 40cm különbség minimum. Még az is lekoptatott. :D

Következtetés: "Hagyd a magyar nőket!"

2020. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
26%
#4 ismerős... 😂
2020. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
94%
Életembe nem találkoztam ilyen nővel, de férfival sem. Aki él, annak voltak, vannak és lesznek problémái.
2020. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
38%
Mert csicskák vagytok mind :D
2020. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
74%
Nekem szimplán csak nem írnak vissza. Matchelés után rövid idővel törlik a matchet. Nem tudom mire jó ez. Idióta brigád
2020. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
65%
#8 egosimogatásra, mi másra?
2020. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
45%

8 ez csak az ego miatt van. kíváncsi mennyire kelendő még a húspiacon. Párkapcsolatban van, vagy anélkül, mindenkire matchel, hogy lássa hányan húznák meg.

A tinderen volt egy csaj, azthiszem sopron környékéről, hogy azért matchelt be, hogy egy piramisjátékba beszervezzen. A nők olyanok, mint a macskák. A normálistól eltérő logika szerint működik az agyuk.

2020. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!