Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek a "nagydumás" férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a "nagydumás" férfi tényleg vonzó?

Figyelt kérdés

Van ez a városi legenda a nagydumás férfiról aki mint egy MLM ügynök, állítólag egyszerűen ledumálja a nőkről a bugyit.


Függetlenül attól ,hogy ez a nagydumás hány éves, hogy néz ki és milyen egzisztenciája van.


De mi a nők tapasztalat erről?


Sosem szóltok rá a nagydumásra, hogy most egy percig ne beszélj mert már k**va idegesítő vagy?



2020. ápr. 2. 08:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Imádják őket.
2020. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

# 1


Te is?


Találkoztam ilyennel de agyilag és idegileg fárasztó hogy állandóan dumál, én rászóltam hogy légyszíves most kicsit hallgass már. MEgsértődött. :D

2020. ápr. 2. 09:01
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy ilyen egy társaságban az szórakoztató tud lenni, de sose volt ilyen párom.

Engem idegesít a sok beszéd, a harsányság, a ripacskodás.

2020. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
10%
Nagydumás=alfa 😊
2020. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondanám a barátomra, hogy nagydumás, mert sokan egy negatív jelzőként használják, de valóban jól bánik a szavakkal és sokszor a társaság középpontja, mondjuk ez közös bennünk. Ez mindig is vonzó volt benne.

Nem kell rászólni, tudja, mikor szükséges a csend.

2020. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább a sokat beszélés, hanem akiből dől a baromság, és mindenki röhög.

Nekem apám ilyen, bárhova elmegy, ott ő lesz a középpont, és mindenki vigyorog mint a vadalma.

Fárasztó vele elmenni bárhova, a fél világot ismeri.

2020. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Nőben és férfiban is idegesít, ha valakinek be nem áll a szája. Ha olyan társaságba csöppenek (más által), akkor tud szórakoztató lenni, megy a csîpkelőděs.


Többnyire hasonszőrűekkel veszem körbe magam, akik kettőt sem szólnak, feleslegesen meg pláne nem jártatjăk a szájukat. :D

2020. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

# 5


Szerintem nagydumás alatt igazából akkor "szociális" vagy "közösségi" férfit értenek.


Olyat is ismerek aki ugyanígy nagydumás de a nők menekülnek tőle.

2020. ápr. 2. 09:13
 9/28 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha jól csinálja, akkor igen.

Viszont találkoztam már nagydumás pasival, aki nagyon nagyon gáz volt.


Én megkülönböztetném a dumagépet,aki állandóan magáról beszél, vagy minden helyzetben muszáj, hogy megszólaljon és bizonyítgassa az intellektusát - ez nem vonzó, nyilván súlyos önértékelési probléma és figyeleméhség áll mögötte és nagyon gáz, kétségbeesett ne is ragozzuk.


Meg van az, aki tudja, mikor mit kell mondani és hogyan. Az utóbbi bármelyik nőről ledumálja a bugyit, az előző csak az önbizalomhiányos nőkről tudja max.

2020. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Aki megállás nélkül beszél, és alig lehet tőle szóhoz jutni, az nagyon idegesítő. Nemrég ismerkedtem egy ilyen fickóval, hát mit mondjak? Pár beszélgetés után már égnek állt tőle a hajam. Mindenről eszébe jutott valami más téma, folyton a szavamba vágott. Szóval ha ez a nagydumás, akkor köszi, nem.


De aki el tud beszélgetni egy társaságban bárkivel, szociálisan nyitott, barátságos az tud vonzó lenni. Pl. ha mondjuk elvinném a páromat egy olyan összejövetelre, buliba, amit a kollégákkal szervezünk akkor én örülnék neki ha tudna beszélgetni a kollégáimmal és nem csak állna egy helyben, mint f... a lagziban.


33N

2020. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!